€ 1.799,00
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "i3300-SPS-EU i3300 Industriële Labelprinter – EU met Brady Workstation Productidentificatie en draadmarkering Suite"
De handige scan- en printkit bevat alle tools die u nodig heeft om labels te dupliceren, bestaande labels gegroepeerd af te drukken met serialisatie of volledig nieuwe labels te printen door een barcode te scannen. Met deze handige en uitgebreide kit van Brady kunt u de complete oplossing binnen enkele dagen gebruiken tegen een voordelige prijs.
Kenmerken
- Industriële labelprinter voor gemiddelde volumes, ideaal voor alle identificatiebehoeften in uw bedrijf, gaande van labels voor draden en panelen tot veiligheids- en sitelabels
- Dankzij een slimme printtechnologie print de printer steeds op het eerste label, ook bij krimpkousen en kleine labels
- Ultrasnelle materiaalwissels: dankzij de feilloze plaatsing klikken labelrollen en printlinten in 20 seconden vast
- Wat een opties: deze printer print op meer dan 825 labels en 70 materialen voor alle identificatiebehoeften in uw bedrijf
- Verzending inclusief de Brady Workstation scan- en printapplicatie voor het ontwerpen van labelsjablonen en het handmatig geactiveerd, geautomatiseerd printen van labels
- Stressvrije instelling: neem contact op met het Technisch Support-team van Brady en wij plannen een gratis afspraak via telefoon om uw instellingen in orde te brengen
Kenmerken
- Industriële labelprinter voor gemiddelde volumes, ideaal voor alle identificatienoden in uw bedrijf, gaande van labels voor draden en panelen tot labels voor veiligheids- en bedrijfsidentificatie
- Dankzij een slimme printtechnologie print de printer steeds op het eerste label, ook bij krimpkousen en kleine labels
- Ultrasnelle materiaalwissels: dankzij de feilloze plaatsing klikken labelrollen en printlinten in 20 seconden vast
- Wat een opties: deze printer print op meer dan 825 labels en 70 materialen voor alle identificatienoden in uw bedrijf
- Verzending inclusief de Brady Workstation scan- en printapplicatie voor het ontwerpen van labelsjablonen en het handmatig geactiveerd, geautomatiseerd printen van labels
- Stressvrije instelling: neem contact op met het Technisch Support-team van Brady en wij plannen een gratis afspraak via telefoon om uw instellingen in orde te brengen
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | De i3300-printer wordt in een kartonnen doos geleverd en omvat een stroomkabel, Brady Workstation Productidentificatie en draadmarkering Suite, USB-kabel, product-cd met handleiding, reinigingskit en gedrukte snelstartgids. |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 304.80 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 228,60 mm (B) x 241,30 mm (H) x 304,80 mm (D) |
| Hoogte | 241.30 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 18.03 mm |
| Minimale labellengte | 6.35 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Magnetisch polyester; Metaaldetecteerbaar polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalliseerd polyester; Gemetallise |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; USB; USB 2.0 |
| Schermresolutie | 320 x 240 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Bulgaars; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Estlands; Fins; Frans; Duits; Hongaars; Italiaans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Slowaaks; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks; Kroatisch |
| Geheugen | 512 MB RAM, 195 MB IFFS Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 3000 |
| Maximale afdruksnelheid | 101.60 mm/s |
| Schermgrootte | 88.90 mm |
| Lettergroottes | 4 - 250 pt |
| Maximale liner breedte | 107.95 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 101.98 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 1524.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 10°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Maximum ribbon lenght | 60.96 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 93; EAN-13; EAN-8; HIBC; Interleaved 2 van 5; Interleaved 2 of 5 met controlecijfer; JAN-13; JAN-8; UPC-A |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Algerije, Andorra, Angola, Armenië, Bahrein, België, Benin, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Burkina Faso, Cyprus, Denemarken, Djibouti, Duitsland, Egypte, Equatoriaal-Guinea, Eritrea, Estland, Ethiopië, Finland, Frankrijk, Gabon, Gambia, Georgi |
| Beschikbare talen | Bulgaars, Deens, Duits, Engels, Estlands, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Sloveens, Slowaaks, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Nee |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Afsnijden aan het einde van printopdracht;Afsnijden tussen labels;Volledig afsnijden |
| Snijtype | Automatisch snijmes; Tussen labels of aan het einde van printopdracht |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 15 seconden voor materiaalrol, 5 seconden voor printlint |
| Letterstijlen | Arial;Courier New;Times New Roman;Trechuchet MS;Verdana;Tahoma |
| Mediasensorafstelling | Automatic Adjustment |
| Indicatoren op het scherm | Resterend materiaal;Resterend printlint;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;wifi;Ethernetstatus;Foutmelding;Dataontvangst |
| Besturingssysteem | Windows® 11; Windows® 7; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® 8; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter; Batterijlader |
| Printvoorbeeldfunctie? | Nee |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Laboratoria; Lean/5S; Leidingmerker; Type- en naamplaatjes; Veiligheid; Draad en kabel |
| Programmeertaal | Brady Script Emulator voor ZPL (accessoire vereist);Brady-softwareoplossing op maat |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-345; B-348; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-549; B-551; B-565; B-569; B-581; B-584; B-593; B-595; B-634; B-717; B-718; B-7 |
|---|---|
| Compatibele media | B30-; B30C-; B30EP-; B33-; B33C-; B33D-; B33FP-; B33FT-; B33R- |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Barcodelabels; Labels voor printplaten; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Algemene identificatie; Gevarencommunicatie; Voorraad- en inspectielab |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL; cUL; CE; RoHS; RCM; EAC; KCC; BIS; BSMI; Taiwan RoHS; CCC; China RoHS |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Drankenindustrie; Biotechnologie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Farmaceutische industrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |

Aanmelden
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.








