€1,762.80
- Free shipping above €500 excl. VAT within EU
- Knowledge and Advice
- If in stock, fast delivery
- Request a quote for large quantities from the shopping cart
- Specialist in Labeling
Product information "S3100 Pictogram- en labelprinter – QWERTY US"
De BradyPrinter S3100 Pictogram- en labelprinter is bijzonder gebruiksvriendelijk en zorgt ervoor dat de labelmaterialen automatisch worden gekalibreerd en ingesteld. Zo kunt u direct de pictogrammen en labels printen die u nodig heeft. Materiaalwissels zijn eenvoudig en zeer snel dankzij de gebruiksvriendelijke labelmaterialen en de bijbehorende printlinten die in minder dan 20 seconden vervangen kunnen worden. De intuïtieve gebruikersinterface met touchscreen biedt een groot aantal opties voor pictogram- en labelontwerp, zelfs wanneer de printer in standalone modus wordt gebruikt.
Kenmerken
- Maak de labels die u nodig hebt op het ogenblik waarop u ze nodig hebt met het doe-het-zelf labelontwerp
- Ideaal voor zones met meerdere gebruikers in uw bedrijf, iedereen kan gewoon naar binnen lopen, labels maken en ter plaatse printen
- Labelontwerp wordt kinderspel dankzij het ingebouwde toetsenbord en de touchscreeninterface
- Met de snelle installatie- en printsnelheden van de slimme printtechnologie van Brady kunt u nog sneller labels maken
- Print op diverse materialen, zodat u pictogrammen en labels kunt maken voor diverse toepassingen
- Verzending met de gratis Brady Workstation Basisontwerp Software Suite, waarmee u onmiddellijk professionele labels kunt ontwerpen
Contents of the box
| Product contents | S3100-printer, stroomkabel, USB-kabel, reinigingskit, reinigingstool voor snijmes, snelstartgids, styluspen en muis |
|---|
Printer specifications
| Device Connectivity | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Display Resolution | |
| Display Type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Keyboard Type | |
| Languages Available | Bulgaars;Chinees (vereenvoudigd);Chinees (traditioneel);Kroatisch;Tsjechisch;Deens;Nederlands;Engels (VS);Estlands;Fins;Frans;Duits;Hongaars;Italiaans;Koreaans;Noors;Pools;Portugees;Roemeens;Russisch;Slowaaks;Sloveens;Spaans;Zweeds;Turks |
| Max. Lines of Text | |
| Maximum Characters per Line | |
| Memory | 256 MB |
| Depth (metric) | 260.35 mm |
| Dimensions (metric) | 304,80 mm (B) x 241,30 mm (H) x 260,35 mm (D) |
| Height (metric) | 241.30 mm |
| Minimum Label Length (metric) | 12.70 mm |
| Maximum Label/Tape Width (metric) | 107.95 mm |
| Maximum Labels per Day | 600 |
| Maximum Print Speed (metric) | 76.00 mm/s |
| Display Size | 155.44 x 91.95 mm |
| Font Sizes | 4 - 250 pt |
| Maximum Label/Tape Width (metric) | 107.95 mm |
| Maximum Liner Width (metric) | 109.98 mm |
| Maximum Print Width (metric) | 101.60 mm |
| Maximum Printed Label Length (metric) | 1524.00 mm |
| Operating Humidity Range | 20%-80% (RH niet-condenserend( |
| Operating Temperature Range (°C) | 10°C - 40°C |
| Power Supply Voltage | 110 - 240 V |
Compatibility
| Compatible Media | B30-;B30C-;B30EP- |
|---|
Other specifications
| Application | Traceren van eigendommen;Labels voor lage temperaturen;Labels voor componenten en apparatuur;Labels voor elektrische identificatie;Markering van uitgangen en nooduitgangen;Site-identificatie;Vloermarkering;Algemene identificatie;Gevarencommunicatie;Lean- en 5S-labels;Lockout Tagout;Leiding- en ventielmarkering;Veiligheidsidentificatie;Temperatuurindicatielabels |
|---|---|
| Industry | Drankenindustrie;Gebouwenidentificatie;Chemische industrie;Bouw;Onderwijs;Energiebedrijven;Voedingsindustrie;Overheid;Gezondheidszorg;Productie;Maritieme sector;Mijnbouw;Olie- en gasindustrie;Procesindustrie;Pulp- en papierindustrie;Toerisme en recreatie;Magazijn en logistiek |

Login
As the industry leader in professional labeling, Brady has a reputation for quality service. And that is reassuring for you as a Brady user. Extensive service and support is possible, even at your own location. Click below on the link to the support page for your country.





