13.950,00 €
- Kostenloser Versand ab 500 € exkl. MwSt. innen EU
- Wissen und Beratung
- Wenn auf Lager, schnelle Lieferung
- Fordern Sie ein Angebot für große Mengen aus dem Warenkorb an
- Spezialist für Etikettierung
Produktinformationen "BradyPrinter A5500 Printer-applicator voor vlaglabels WIFI – US"
De BradyPrinter A5500 Printer-applicator voor vlaglabels helpt de productie-output te verhogen en zorgt voor kwaliteitsvolle identificatie door het automatisch printen en aanbrengen van vlaglabels. Er kan veel geld bespaard worden door kabels te identificeren in 5 seconden en doordat labels niet meer vooraf geprint en handmatig aangebracht moeten worden. De BradyPrinter A5500 kan barcodes, logo's en diagrammen printen met een printkwaliteit van 300 dpi en brengt betrouwbare kabelvlaggetjes aan die veel informatie kunnen bevatten.
Kenmerken
- Snel vlaglabels aanbrengen: print en breng uw vlaglabels aan in nauwelijks vijf seconden
- Voorkom dat u iets moet herdoen: de vlaglabels worden gelijkmatig aangebracht, zonder plooien, scheeftrekken of ongelijke randen
- Krijg de nodige gegevens op diverse manieren op uw label, ook via wifi
- Minder verspilling: print en breng volledige reeksen labels meteen aan zonder dat u een volledige batch moet herprinten bij een eventuele fout
- Dit innovatieve print- en applicatiesysteem bundelt een reeks arbeidsintensieve taken in een snel geautomatiseerd proces
- Bekroond met een Gold Rating als innovatief bedradings- en communicatieproduct bij de 2020 Cabling Installation & Maintenance Innovators Awards
- Test voordat u koopt: Brady kan vlaglabels op een voorbeeld van uw draden printen en aanbrengen. Neem contact op met de Technische Ondersteuning voor meer informatie
Lieferumfang
| Packungsinhalt | BradyPrinter A5500 Printer-applicator voor vlaglabels, Brady Workstation Productidentificatie en draadmarkering Suite, A5500-printerstuurprogramma, USB-kabel, stroomkabel, rol A55-4-483, SSR6002-printlint |
|---|
Technische Daten des Druckers
| Device Connectivity | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Display Resolution | |
| Display Type | Kleurentouchscreen |
| Keyboard Type | |
| Languages Available | |
| Max. Lines of Text | |
| Maximum Characters per Line | |
| Speicher | 32 GB, kan worden uitgebreid via USB |
| Tiefe | 604.52 mm |
| Maße | 383,54 mm (B) x 452,12 mm (H) x 604,52 mm (D) |
| Höhe | 452.12 mm |
| Minimale Label Länge | 19.05 mm |
| Maximum Label/Tape Width | 50.80 mm |
| Maximale Etiketten pro Tag | 7000 |
| Maximale Druckgeschwindigkeit | 76.00 mm/s |
| Maximum Label/Tape Width | 50.80 mm |
| Maximale Druckbreite | 50.80 mm |
| Maximale Länge des gedruckten Etiketts | 101.60 mm |
| Operating Humidity Range | 20%-80% (RH niet-condenserend( |
| Operating Temperature Range (°C) | 10°C - 40°C |
| Power Supply Voltage | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batteries Included | Ja |
Kompatibilität
| Kompatibele Media | A55- |
|---|
Weitere technische Daten
| Applikation | Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart;Auto-industrie;Biotechnologie;Defensie;Elektrische industrie;Elektronica-industrie;ICT;Productie;Openbaar vervoer;Farmaceutische industrie;Voice- en datacom |

Anmelden
Als Branchenführer für professionelle Etikettierung ist Brady für seinen hochwertigen Service bekannt. Und das ist für Sie als Brady-Benutzer beruhigend. Umfangreicher Service und Support auch bei Ihnen vor Ort möglich. Klicken Sie unten auf den Link zur Support-Seite für Ihr Land.





