Productcode: 04800BK17445
zebra zipship 4800, thermisch transfer lint, hars, 174mm
Beschikbaar in 28 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: 04800BK17445
Fabrikant: Zebra
Productnummer fabrikant: 04800BK17445
Gewicht per stuk: 8,64 kg
Beschikbaar bij onze leveranciers: 0
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "Thermal transfer ribbons, Zebra, 4800, hars, 174mm, 450m, Buitenkant, Zwart"
Zebra ZipShip 4800, thermisch transfer lint, 4800 hars, voor mid range/ high-end printers, rol breedte: 174mm, kern: 25.4mm, lengte: 450m
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
Inhoud van de doos
Afmetingen
Materiaal
Print Specifications
Eigenschappen "Thermal transfer ribbons, Zebra, 4800, hars, 174mm, 450m, Buitenkant, Zwart"
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Koker diameter: | 25,4mm |