€ 1.499,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: i6100-300-P-EU
Fabrikant: Brady
EAN: 888434927052
Productnummer fabrikant: 324876
Gewicht per stuk: 20,5 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "324876 i6100-300-P-EU i6100 Industrial Label Printer 300dpi - EU with Peel function"
Kenmerken
- Print op diverse materialen om te voldoen aan alle noden, van standaard tot hoogwaardige labeling
- Dankzij de "Peel"-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Dankzij de hogere printsnelheid van 254 mm/s kunt u tot 4000 labels per dag printen
- Gemaakt voor industriële omgevingen met een stevig aluminium frame
- Wijzig de afdrukinstellingen eenvoudig met het LCD-scherm en toetsenbord
- Wordt geleverd met Brady Workstation Design & Print Essentials
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | KR |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze i6100-printer wordt geleverd in een kartonnen doos en bevat de Brady Workstation Design & Print Essentials software, een snelstartgids en een EU-stekker. |
|---|
Afmetingen
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
|---|---|
| Diepte | 490.00 mm |
| Afmetingen | 269,00 mm (B) x 324,00 mm (H) x 490,00 mm (D) |
| Hoogte | 324.00 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 25.00 mm |
| Minimale labellengte | 4.75 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 114.00 mm |
| custom_brady_base_data_ribbon_core_diameter | 25.40 mm |
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Papier; Hittekrimpend polyolefin; Gemetalliseerd polyester; Gemetalliseerd polyester met polyester overlaminaat; Nylonweefsel; Polyester; Herpositioneerbaar papier; Zelflaminerend vinyl; StainerBondz™-polyester; Stat |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert;Direct thermisch |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; RS232; USB 2.0; USB-host |
| Schermresolutie | |
| Scherm type | Lcd-kleurenscherm |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Engels; Frans; Duits; Spaans |
| Geheugen | 512 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 4000 |
| Maximale afdruksnelheid | 254.00 mm/s |
| Schermgrootte | 88.90 mm |
| Maximale liner breedte | 114.00 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 105.70 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 2.50 m |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 5°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 450.00 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Codabar; Code 11; Code 39; Code 93; Code 128; EAN-13; EAN-8; Industrial 2 of 5; Interleaved 2 van 5; MSI; Plessey; POSTNET; UPC-A; UPC-E; GS1 DataBar; EAN/UPC Extension 2; EAN/UPC Extension 5; Codablock; Code 39 (Logmars); Code 49; Standard 2 of 5 (IATA); Intelligent Mail Bar |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Lithium-mangaanbatterij;Ingebouwd, niet verwijderbaar |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Andorra, België, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Estland, Finland, Frankrijk, Georgië, Gibraltar, Griekenland, Hongarije, Ierland, IJsland, Italië, Kosovo, Kroatië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Mac |
| Beschikbare talen | Duits, Engels, Frans, Spaans |
| Kalibratie vereist? | Handleiding |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Automatisch snijmes beschikbaar |
| Snijtype | Nee |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 40 seconden |
| Letterstijlen | Bepaald door de software |
| Mediasensorafstelling | Yes |
| Media Sensortype | Reflecterende sensor;Kop open;Printlint uiteinde;Spleetsensor;Inkeping;Reflexmarkering;Transparant |
| Indicatoren op het scherm | Digitale klok;Foutmelding;Ethernetstatus;Klaar voor gebruik |
| Besturingssysteem | Windows® 10; Windows® 11; Windows® Server 2019; Windows® Server 2022 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printvoorbeeldfunctie? | Nee |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Inspectie herstelling; Laboratoria; Type- en naamplaatjes; Draad en kabel |
| Printfuncties | Peel & Present |
| Programmeertaal | Ingebouwde ZPL-emulator |
| Software pakket | Basisontwerp Suite |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-109; B-312; B-338; B-342; B-348; B-350; B-388; B-402; B-403; B-408; B-413; B-417; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-437; B-438; B-439; B-461; B-472; B-473; B-481; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-522; B-533; B-618; B-719; B-724; B-7 |
|---|---|
| Compatibele media | PS-; 3HT-; 2HT-; THT-; THTEL-; DT-; HX-; DR-; APL-; XTHT-; LSZH-; ZH- |
Overige specificaties
| Toepassing | Barcodelabels; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels; Draad- en kabellabels; Labels voor laboratoria |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; UL; FCC |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Biotechnologie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Farmaceutische industrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Videos
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









