Verkoopprijs:
€ 1.725,00
% Prijs was Normale prijs: € 1.795,00 Prijs nu (3.9% bespaard) Inhoud: 1
Beschikbaar in 3 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: i5300-C-EU-BWS
Fabrikant: Brady
EAN: 888434895504
Productnummer fabrikant: 322890
Gewicht per stuk: 15 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "322890-i5300-C-EU-BWS BradyPrinter i5300 industriële labelprinter - EU + Brady Workstation Suite"
Snel en nauwkeurig printen van verschillende soorten en grote aantallen labels. Printer en software maken een snelle labelinstelling en materiaalwissels zonder verspilling mogelijk.
Kenmerken
- 300 dpi; print kleine lettertypes met precisie
- Vereist geen kalibratie en geen aanpassingen aan warmte- en snelheidsinstellingen
- Materiaalwissels in 20 seconden, labelbreedtes van 5,08 mm tot 101,6 mm
- Pauzeert, hervat en slaat printtaken in de printer op in een instelbare, tegen overschrijven beveiligde wachtrij
- Kleurentouchscreen van 178 mm en ingebouwd automatisch snijmes
- Stevige constructie met volledig metalen kader
- Wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en bedrijfsidentificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogram
- Intuïtief en gebruiksvriendelijk
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze i5300 industriële labelprinter wordt in een kartonnen doos geleverd, inclusief een licentie voor Brady Workstation Software Suites, voedingskabel, USB-kabel, styluspen, reinigingskit, snelstartgids, Jump-station met instructievideo's en Win Driver va |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
Afmetingen
| Diepte | 401.32 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 284,48 mm (B) x 279,40 mm (H) x 401,32 mm (D) |
| Hoogte | 279.40 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 18.03 mm |
| Minimale labellengte | 5.08 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Magnetisch polyester; Metaaldetecteerbaar polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetallisee |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert;Direct thermisch |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Met kabel; Ethernet; USB 2.0; USB-host |
| Schermresolutie | 1024 x 800 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Bahasa (Indonesisch); Bahasa (Maleis); Bulgaars; Chinees (traditioneel & vereenvoudigd); Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels (VS); Estlands; Fins; Frans (Canada); Duits; Hongaars; Japans; Koreaans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Slowaaks; Spaans (Uni |
| Geheugen | 512 MB RAM, 195 MB IFFS Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 5000 |
| Maximale afdruksnelheid | 254.00 mm/s |
| Schermgrootte | 177.80 mm |
| Lettergroottes | 4 - 250 pt |
| Maximale liner breedte | 107.95 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 101.98 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 10°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 60.96 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Codabar; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 93; EAN-13; EAN-8; HIBC; Interleaved 2 van 5; JAN-8; JAN-8; MSI; Plessey; UPC-A |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Knoopcel |
| Beschikbare talen | Bahasa (Indonesisch), Bahasa (Maleis), Bulgaars, Chinees (traditioneel & vereenvoudigd), Deens, Duits, Engels (VS), Estlands, Fins, Frans (Canada), Hongaars, Japans, Koreaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Slowaaks, S |
| Kalibratie vereist? | Nee |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Afsnijden aan het einde van printopdracht;Afsnijden tussen labels;Volledig afsnijden |
| Snijtype | Automatisch snijmes |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 15 seconden voor materiaalrol, 5 seconden voor printlint |
| Letterstijlen | Arial;Courier New;Tahoma;Times New Roman;Trechuchet MS;Verdana;TrueType-lettertypes kunnen worden opgeslagen in de printer |
| Mediasensorafstelling | Automatic Adjustment |
| Indicatoren op het scherm | Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;Resterend materiaal;Dataontvangst;Ethernetstatus;wifi;Foutmelding |
| Besturingssysteem | Windows® 11; Windows® 10; Windows® 7; Windows® 8; Windows® Server 2012; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printvoorbeeldfunctie? | Ja |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Laboratoria; Lean/5S; Leidingmerker; Type- en naamplaatjes; Veiligheid; Draad en kabel |
| Programmeertaal | Brady Script Emulator voor ZPL (accessoire vereist);Brady-softwareoplossing op maat |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-345; B-348; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-549; B-551; B-565; B-569; B-581; B-584; B-593; B-595; B-634; B-717; B-718; B-7 |
|---|---|
| Compatibele media | B30-; B30C-; B30EP-; B33-; B33C-; B33D-; B33FP-; B33FT-; B33R- |
Overige specificaties
| Toepassing | Draad- en kabellabels; Labels voor printplaten; Barcodelabels; Labels voor laboratoria; Labels voor elektrische identificatie; Labels voor data- en telecom; Labels voor componenten en apparatuur; Leiding- en ventielmarkering; Site-identificatie; Traceren van eigen |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; EAC; UKCA; cULus (Stati Uniti/Canada); FCC |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Drankenindustrie; Biotechnologie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Farmaceutische industrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Videos
YouTube
Datasheets
BradyPrinter i5300 Brochures
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






