Normale prijs:
€ 1.395,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: i3300-C-EU-BWS
Fabrikant: Brady
EAN: 888434895443
Productnummer fabrikant: 322883
Gewicht per stuk: 5,3 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "322883-i3300-C-EU-BWS i3300 industriële labelprinter - EU + Brady Workstation Suite"
De BradyPrinter i3300 industriële labelprinter is een gebruiksvriendelijke, pc-aangestuurde labelprinter die labels en pictogrammen tot een breedte van 101,6 mm kan printen. De SmartCell-technologie in de labelcartridge zorgt ervoor dat het juiste labelformaat automatisch wordt ingesteld in de Brady-software, zodat kalibratie en onnodige verspilling van labels worden vermeden. Printlint en labelmateriaal kunnen snel en gemakkelijk vervangen worden. De i3300 industriële labelprinter kan printen op een uitgebreid assortiment van materialen, waaronder materialen voor bedrijfs- en veiligheidsidentificatie, alsook gestanste labels voor draad-, product- en laboratoriumidentificatie. Deze printer wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en bedrijfsidentificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogrammen kunt maken.
Kenmerken
- Industriële labelprinter voor gemiddelde volumes, ideaal voor alle identificatiebehoeften in uw bedrijf, gaande van labels voor draden en panelen tot veiligheids- en sitelabels
- Industriële labelprinter voor gemiddelde volumes, ideaal voor alle identificatiebehoeften in uw bedrijf, gaande van labels voor draden en panelen tot veiligheids- en facility-labels
- Dankzij een slimme printtechnologie print de printer steeds op het eerste label, ook bij krimpkousen en kleine labels
- Ultrasnelle materiaalwissels: dankzij de feilloze plaatsing klikken labelrollen en printlinten in 20 seconden vast
- Wat een opties: deze printer print op meer dan 825 labels en 70 materialen voor alle identificatiebehoeften in uw bedrijf
- Wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en bedrijfsidentificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogram
- Stressvrije instelling: neem contact op met het Technisch Support-team van Brady en wij plannen een gratis afspraak via telefoon om uw instellingen in orde te brengen
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | De i3300-printer wordt in een kartonnen doos geleverd en omvat een stroomkabel, Brady Workstation Site- en veiligheidsidentificatie Suite, USB-kabel, product-cd met handleiding, reinigingskit en gedrukte snelstartgids. |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 304.80 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 228,60 mm (B) x 241,30 mm (H) x 304,80 mm (D) |
| Hoogte | 241.30 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 18.03 mm |
| Minimale labellengte | 6.35 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Magnetisch polyester; Metaaldetecteerbaar polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalliseerd polyester; Gemetallise |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; USB; USB 2.0 |
| Schermresolutie | 320 x 240 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Bulgaars; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Estlands; Fins; Frans; Duits; Hongaars; Italiaans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Slowaaks; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks; Kroatisch |
| Geheugen | 512 MB RAM, 195 MB IFFS Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 3000 |
| Maximale afdruksnelheid | 101.60 mm/s |
| Schermgrootte | 88.90 mm |
| Lettergroottes | 4 - 250 pt |
| Maximale liner breedte | 107.95 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 101.98 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 1524.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 10°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 60.96 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 93; EAN-13; EAN-8; HIBC; Interleaved 2 van 5; Interleaved 2 of 5 met controlecijfer; JAN-13; JAN-8; UPC-A |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Knoopcel |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Algerije, Andorra, Angola, Armenië, Bahrein, België, Benin, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Burkina Faso, Cyprus, Denemarken, Djibouti, Duitsland, Egypte, Equatoriaal-Guinea, Eritrea, Estland, Ethiopië, Finland, Frankrijk, Gabon, Gambia, Georgi |
| Beschikbare talen | Bulgaars, Deens, Duits, Engels, Estlands, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Sloveens, Slowaaks, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Nee |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Afsnijden aan het einde van printopdracht;Afsnijden tussen labels;Volledig afsnijden |
| Snijtype | Automatisch snijmes; Tussen labels of aan het einde van printopdracht |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 15 seconden voor materiaalrol, 5 seconden voor printlint |
| Letterstijlen | Arial;Courier New;Times New Roman;Trechuchet MS;Verdana;Tahoma |
| Mediasensorafstelling | Automatic Adjustment |
| Indicatoren op het scherm | Resterend materiaal;Resterend printlint;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;wifi;Ethernetstatus;Foutmelding;Dataontvangst |
| Besturingssysteem | Windows® 11; Windows® 7; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® 8; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printvoorbeeldfunctie? | Nee |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Laboratoria; Lean/5S; Leidingmerker; Type- en naamplaatjes; Veiligheid; Draad en kabel |
| Programmeertaal | Brady Script Emulator voor ZPL (accessoire vereist);Brady-softwareoplossing op maat |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-345; B-348; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-549; B-551; B-565; B-569; B-581; B-584; B-593; B-595; B-634; B-717; B-718; B-7 |
|---|---|
| Compatibele media | B30-; B30C-; B30EP-; B33-; B33C-; B33D-; B33FP-; B33FT-; B33R- |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Barcodelabels; Labels voor printplaten; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Algemene identificatie; Gevarencommunicatie; Voorraad- en inspectielab |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL; cUL; CE; RoHS; RCM; EAC; KCC; BIS; BSMI; Taiwan RoHS; CCC; China RoHS |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Drankenindustrie; Biotechnologie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Farmaceutische industrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.








