Normale prijs:
€ 2.342,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: i7100-600-EU-BWS
Fabrikant: Brady
EAN: 888434895351
Productnummer fabrikant: 322873
Gewicht per stuk: 10 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "322873-i7100-600-EU-BWS BradyPrinter i7100 600 dpi - EU + Brady Workstation Suite"
De industriële BradyPrinter i7100 thermische transfer benchtopprinter is ideaal voor klanten die op een betrouwbare manier grote hoeveelheden labels op verschillende materialen willen printen. Geschikt voor gebruik in de lucht- en ruimtevaart, defensie en openbaar vervoer, elektronica, auto-industrie, logistiek, elektrische markt, voice- en datacommarkt en laboratoria. Deze printer print nauwkeurig op krimpkousen, tags, labels, tapes, kabelmerkers en nog veel meer. De printer wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en bedrijfsidentificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogrammen kunt maken.
Kenmerken
- Print met vertrouwen op het allergrootste gamma materialen, inclusief moeilijk te printen materialen
- Dankzij de 'Peel'-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Print uitermate scherp en met hoge precisie op smalle labels tot wel 4 mm
- Ontworpen om duizenden labels per dag te printen, iedere dag opnieuw
- Gebruiksvriendelijke touchscreeninterface waarmee u printerinstellingen snel en eenvoudig aanpast
- Wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en bedrijfsidentificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogram
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | DE |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | De i7100-printer wordt in een kartonnen doos geleverd, inclusief een stroomkabel voor de EU, 2 lege printlintkernen, een USB-kabel, een product-cd met printerstuurprogramma, de gebruikershandleiding in meerdere talen, de configuratie-/instelhandleiding in |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
Afmetingen
| Diepte | 459.74 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 251,46 mm (B) x 289,56 mm (H) x 459,74 mm (D) |
| Hoogte | 289.56 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 9.14 mm |
| Minimale labellengte | 3.18 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 109.98 mm |
| custom_brady_base_data_ribbon_core_diameter | 25.40 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Dieselbestendige, hittekrimpende polyolefin krimpkous; Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalli |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch;Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; I/O connectie; Bluetooth (optioneel); Wi-Fi (optioneel); Serieel; USB |
| Schermresolutie | 480 x 272 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurenscherm |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte); Bulgaars; Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Fins; Frans; Duits; Grieks; Hongaars; Italiaans; Litouws; Macedonisch; Noors; Perzisch (Farsi); Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Servisch; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks |
| Geheugen | 256 MB RAM, 50 MB IFFS Flash, SD-kaart tot 512 GB |
| Maximaal aantal labels per dag | 7000 |
| Maximale afdruksnelheid | 150.00 mm/s |
| Schermgrootte | 52.00 x 92.00 mm |
| Maximale liner breedte | 114.05 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 105.66 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 249.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 0°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 304.80 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Codabar; Codablock F; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 39 Full ASCII; Code 93; Deutsche Post Identcode; Deutsche Post Leitcode; EAN/UCC 128; EAN/UPC; EAN/UPC Extension 2; EAN/UPC Extension 5; EAN-13; EAN-8; FIM; GS1 DataBar; GS1 DataBar Limited; GS1 DataBar St |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Knoopcel |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte), Bulgaars, Deens, Duits, Engels, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Litouws, Macedonisch, Nederlands, Noors, Perzisch (Farsi), Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Servisch, Sloveens, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Handleiding |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijtype | Nee |
| Letterstijlen | Bitmap Default Font – 12x12 dots;Bitmap Default Font – 16x16 dots;Bitmap Default Font – 16x32 dots;OCR-A Size I;OCR-B;Swiss 721;Swiss 721 Bold;Monospace 821 |
| Mediasensorafstelling | Yes |
| Media Sensortype | Reflexmarkering;Spleetsensor;Inkeping;Reflecterende sensor |
| Indicatoren op het scherm | Digitale klok;USB Slave status;Dataontvangst;Resterend printlint;WLAN-veldsterkte;USB-geheugenstick geplaatst;Ethernetstatus;Bluetooth-status;SD-geheugenkaart geplaatst;Dataopname;Resterend materiaal |
| Besturingssysteem | Windows® 7; Windows® 8; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printresolutie | 600 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Inspectie herstelling; Laboratoria; Type- en naamplaatjes; Draad en kabel |
| Programmeertaal | abc Basic Compiler;Database Connector;Jscript;SAP Integration;Ingebouwde ZPL-emulator |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-338; B-342; B-345; B-348; B-350; B-351; B-362; B-388; B-390; B-402; B-403; B-408; B-413; B-417; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-5 |
|---|---|
| Compatibele media | ZH-; TIL-; THT-; PSL-; PSHT-; PS-; LSZH-; HX-; 3PS-; TB-; XTHT-; BPTC-; BPT-; HSNX-; HCM-; BPTRDS- |
Overige specificaties
| Toepassing | Barcodelabels; Labels voor printplaten; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels; Labels voor laboratoria; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; FCC class A; FCC class CB; CCC; UL |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Biotechnologie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Farmaceutische industrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.
























