€ 585,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M410-KIT-EU-BWS
Fabrikant: Brady
EAN: 888434892367
Productnummer fabrikant: 322718
Gewicht per stuk: 4,83 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "322718-M410-KIT-EU-BWS M410 draagbare labelprinterkit EU + Brady Workstation Suite"
Kenmerken
- Print voorgesneden of continue labels tot 25,40 mm breed van rand tot rand
- 110+ gemakkelijk te plaatsen cartridges met 12+ speciaal ontwikkelde materialen voor al uw werkuitdagingen
- Verwissel cartridges probleemloos met het eenvoudige vergrendelingsmechanisme en zie door het venster in het printerdeksel welk materiaal er geïnstalleerd is
- Creëer en print op twee manieren: met het intuïtieve QWERTY-toetsenbord of met een pc
- Ontworpen om een val van 1,2 m en veeleisende werkomgevingen te weerstaan
- De opvallende kleuren van de behuizing zorgen voor een goede zichtbaarheid
- Wordt geleverd met een licentie voor de Brady Workstation-suite van uw voorkeur: Productidentificatie en draadmarkering, Veiligheids- en site-identificatie of Laboratoriumidentificatie, waarmee u eenvoudig een uitgebreid assortiment labels en pictogrammen
- Lcd-scherm met achtergrondverlichting maakt labelen in slecht verlichte omgevingen mogelijk
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze M410-printer wordt in een verharde draagkoffer geleverd en bevat een herlaadbare NiMH-batterij, AC-adapter, cartridge met B-595-vinyllabels, magneet, bevestigingshaak, snelstartgids, USB-kabel, licentie voor Brady Workstation Software Suites en USB-f |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 88.90 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 152,40 mm (B) x 292,10 mm (H) x 88,90 mm (D) |
| Hoogte | 292.10 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 20.65 mm |
| Minimale labellengte | 6.10 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 25.40 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | BradyGrip®-polyester; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Gemetalliseerd polyester; Nylonweefsel; Papier; Polyester; Polypropyleen; Reflecterende tape; Zelflaminerend polyester; Zelflaminerend vinyl; Vinyl; Vinylweefsel |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | USB |
| Schermresolutie | 240 x 160 pixels |
| Scherm type | Eenkleurig lcd-scherm |
| Toetsenbord lay-out | Volledig inklapbaar toetsenbord : QWERTY |
| Beschikbare talen | Bulgaars; Chinees (traditioneel & vereenvoudigd); Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels (VS); Estlands; Fins; Frans; Duits; Italiaans; Japans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Slowaaks; Sloveens; Spaans (Mexico); Zweeds; Turks; Hongaars |
| Geheugen | 48 MB (slaat tot 25.000 labels op) |
| Maximaal aantal labels per dag | 250 |
| Maximale afdruksnelheid | 33.02 mm/s |
| Schermgrootte | 34.92 x 50.80 mm |
| Lettergroottes | 4 - 103 pt |
| Maximale liner breedte | 33.27 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 25.40 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 990.60 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 20%-90% (niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 4°C - 43°C |
| Voltage van de voeding | 110 - 240 V |
| Batterij vermogen mAh | 1200 mAh |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 128; Code 39; Meer via Brady Workstation |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Herlaadbare NiMH-batterij |
| Ingebouwde labelwizards | Vlaggetjes; Patchpanelen; Aansluitklemmen; Wikkellabel voor draadmarkering; 66 block; Desi-Strip; Schakelkast; algemeen |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Afghanistan, Albanië, Algerije, Amerikaanse Maagdeneilanden, Andorra, Angola, Antigua en Barbuda, Argentinië, Armenië, Aruba, Australië, Azerbeidzjan, Bahama's, Bahrein, Bangladesh, Barbados, België, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnië en Herz |
| Beschikbare talen | Bulgaars, Chinees (traditioneel & vereenvoudigd), Deens, Duits, Engels (VS), Estlands, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Sloveens, Slowaaks, Spaans (Mexico), Tsjechisch, Turks, Zw |
| Kalibratie vereist? | Geautomatiseerd met Smart Cell |
| Oplaadtijden | Opladen via batterijlader (0 - 100%) 4 uur |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Nee |
| Snijtype | Handmatige aandrijving met één hand; Rechte snede; Met ingebouwde functie waardoor het label niet uit de printer valt |
| Valtest en duurzaamheid van het apparaat | Bestand tegen een val van 1,2 meter |
| Letterstijlen | Brady Alpine;Brady Fixed Width |
| Labelbehoudfunctie | Ja |
| Aantal symbolen | 480 |
| Indicatoren op het scherm | Levensduur van batterij;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;Resterend materiaal |
| Stroombron | AC-adapter; Batterijlader |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Afdrukken roteren | Ja |
| Printer- en etikettoepassingen | Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Laboratoria; Veiligheid; Draad en kabel; Inspectie herstelling; Lean/5S; Leidingmerker; Type- en naamplaatjes |
| Printfuncties | Automatisch formaat; Banner; Datum/tijdstempel; Vaste lengte; Spiegel; Afdrukvoorbeeld; Roteren; Serialisatie; Verticaal |
| Programmeertaal | Brady Script Emulator voor ZPL (accessoire vereist);Brady-softwareoplossing op maat |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-403; B-412; B-414; B-417; B-422; B-423; B-425; B-427; B-428; B-430; B-483A; B-488; B-498; B-499; B-581; B-584; B-595; B-7425; B-7641; B-483 |
|---|---|
| Compatibele media | M4-; M4C- |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels; Labels voor laboratoria; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; UKCA |
| Industrie | Auto-industrie; Gebouwenidentificatie; Bouw; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; ICT; Laboratoria; Productie; Olie- en gasindustrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.











