€ 50,02
Inhoud: 1
Beschikbaar in 45 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6C-375-595-OR
Fabrikant: Brady
EAN: 888434884881
Productnummer fabrikant: 321862
Gewicht per stuk: 0,25 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "321862-M6C-375-595-OR Weersbestendige vinyllabels voor M610, M611 en BMP61, 9,53 mm (B) x 15,24 m (L), Oranje"
Dit duurzame, krimpvaste vinyl met extra sterke kleefstof is de perfecte oplossing voor identificatie op ruwe oppervlakken en in veeleisende omgevingen.
Kenmerken
- Maak het visueel - vinyltape is ideaal voor leidingmarkering, magazijn- en veiligheidsidentificatie, vlambooglabels en labels voor een visuele werkplek, zowel voor binnen- als buitengebruik
- Blijvende kleefkracht - kleeft op gladde, ruwe of gepoederlakte oppervlakken en op onregelmatige oppervlakken of oppervlakken met een lage oppervlakte-energie
- De transparante, glanzende toplaag is bestand tegen chemicaliën, vet, olie en reinigingsmiddelen, zodat uw identificatie leesbaar blijft
- Ideaal voor buitengebruik - dit materiaal heeft een gemiddelde levensduur bij buitengebruik van 8 tot 10 jaar
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R10010
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | BE |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 9,53 mm (B) x 15,24 m (L) |
|---|---|
| Rolbreedte (metrisch) | 9.53 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 20.62 mm |
| Rollengte | 15.24 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-595 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 82 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen chemicaliën; Oil-resistant; Water-resistant |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Glanzend |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 0 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 0 |
| Brady materiaalnummer | B-595 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Geschikt voor binnen of buiten | Buitengebruik |
| Materiaal | Vinyl |
| Materiaal type | Vinyl |
| Label/Tape afmeting | 9.53 mm W x 15.24 m L |
| Lengte | 15.24 m |
| Laboratorium omgeving | Vriezer |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Oppervlak | Voor gladde & gestructureerde/ruwe oppervlakken |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen chemicaliën; Oil-resistant; Water-resistant |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 82 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 82 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen lage temperaturen |
| Dikte | 0.102 mm |
| Kleur | Oranje |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Gevaarlijke materialen; Inspectie herstelling; Lean/5S; Veiligheid |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R4400;R6000HF;R10000 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Vloermarkering; Labels voor laboratoria; Lean- en 5S-labels; Leiding- en ventielmarkering; Logistieke identificatie |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen lage temperaturen |
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | BS 5609:1986 sectie 2 en sectie 3 |
| Industrie | Drankenindustrie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Onderwijs; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; Productie; Maritieme sector; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Toerisme en recreatie; Magazijn en logistiek |
Eigenschappen "321862-M6C-375-595-OR Weersbestendige vinyllabels voor M610, M611 en BMP61, 9,53 mm (B) x 15,24 m (L), Oranje"
| Adhesive / Lijmlaag: | Permanent |
|---|---|
| Breedte: | 9,53mm |
| Label / Tape materiaal: | B-595 Vinyl |
| Tape kleur: | Oranje |
| Tape materiaal: | Vinyl |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.





