Normale prijs:
€ 3.753,00
Productnummer: S3700-WB-QY-EUSFID
Fabrikant: Brady
EAN: 0888434879269
Productnummer fabrikant: 321268
Gewicht per stuk: 21 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "321268-S3700-WB-QY-EUSFID S3700 Multicolour & Cut pictogram- en labelprinter met QWERTY EU-toetsenbord, wifi en Bluetooth en BWS SFIDS"
Verbeter uw werkplek met behulp van kleuren en de S3700 pictogram- en labelprinter. Dankzij zijn meerkleurige print- en uitsnijmogelijkheden creëert deze printer identificatie met impact afgestemd op uw toepassingen en werkpleknoden.
Kenmerken
- De mogelijkheden voor meerkleurig printen maken deze printer ideaal voor het ontwerpen van opvallende veiligheidspictogrammen, lockout-tags, waarschuwingslabels en zoveel meer en dit in één enkele printgang
- Met het ingebouwde XY-snijmes maakt u voorgesneden vormen en teksten die u toelaten flexibel de plaats voor de nieuwe berichten te kiezen
- Labelontwerp wordt kinderspel dankzij het ingebouwde toetsenbord en de touchscreeninterface
- Met de snelle installatie- en printsnelheden van de slimme printtechnologie van Brady kunt u nog sneller labels maken
- Print op diverse materialen, zodat u pictogrammen en labels kunt maken voor diverse toepassingen
- Inclusief de Brady Workstation Software Suite voor veiligheids- en bedrijfsidentificatie om eenvoudig gepersonaliseerde pictogrammen, labels en leidingmerkers te maken.
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | S3700 printer voor veiligheids- en bedrijfsidentificatie, Brady Workstation software voor veiligheids- en bedrijfsidentificatie, snelstartgids, stroomkabel, USB-kabel, muis, reinigingskit (PCK-6), USB-flashstation |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 361.95 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 482,60 mm (B) x 279,40 mm (H) x 361,95 mm (D) |
| Hoogte | 279.40 mm |
| Minimale labellengte | 12.70 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Magnetisch polyester; Metaaldetecteerbaar polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalliseerd polyester; Papier; Fosforescerend polyester; Polyester; Polyester met polyester overlaminaat; Polyimide; Polyvinylfluoride; Reflecterende tape; Fraudebestendig, gemetalliseerd polyester; Vinyl; Vinylweefsel; Extra sterk polyester |
|---|
Print Specifications
| Printtechnologie | Thermische transfert |
|---|
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Mobiel toestel aangesloten;Perifeer;Autonoom |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; Autonoom gebruik; USB; Wi-Fi; Bluetooth® 5 lage energie (klasse II) |
| Schermresolutie | 1024 x 800 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Volledig toetsenbord : QWERTY |
| Beschikbare talen | Engels (VS); Frans; Portugees; Spaans; Bahasa (Indonesisch); Bahasa (Maleis); Tsjechisch; Deens; Duits; Estlands; Kroatisch; Italiaans; Hongaars; Nederlands; Noors; Pools; Roemeens; Slowaaks; Sloveens; Fins; Zweeds; Vietnamees; Turks; Bulgaars; Russisch; Koreaans; Chinees (traditioneel & vereenvoudigd); Thais; Japans |
| Geheugen | 512 MB |
| Maximaal aantal labels per dag | 600 |
| Maximale afdruksnelheid | 127.00 mm/s |
| Schermgrootte | 155.19 x 86.87 mm |
| Lettergroottes | 4 - 600 pt |
| Maximale liner breedte | 107.95 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 101.60 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 2.53 m |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 15°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 110 - 240 V |
| Stekker type | EU |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 128 Auto;Code 39;Interleaved 2 van 5;Meer via Brady Workstation;EAN-13;UPC-A |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Ingebouwde labelwizards | Vlamboog;Labels voor cirkelvormige meters;Labels op maat;Algemeen sjabloon;GHS/CLP;Schaalindicatie;Leidingmerkers;PreMade Labels;RTK (Right-to-know);Tags;WHMIS |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Andorra, Australië, België, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Eritrea, Estland, Finland, Frankrijk, Gibraltar, Griekenland, Hongarije, Ierland, IJsland, Italië, Koeweit, Kosovo, Kroatië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Malta, Mauritius, Mayotte, Moldavië, Monaco, Montenegro, Nederland, Noorwegen, Oman, Polen, Portugal, Qatar, Réunion, Roemenië, San Marino, Saoedi-Arabië, Sao Tomé en Principe, Servië, Seychellen, Slovenië, Slowakije, Spanje, Tsjechië, Turkije, Vaticaanstad, Verenigd Koninkrijk, Zweden, Zwitserland |
| Beschikbare talen | Bahasa (Indonesisch), Bahasa (Maleis), Bulgaars, Chinees (traditioneel & vereenvoudigd), Deens, Duits, Engels (VS), Estlands, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Sloveens, Slowaaks, Spaans, Thais, Tsjechisch, Turks, Vietnamees, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Nee |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Meerkleurig; Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Nee |
| Snijopties beschikbaar | Afsnijden aan het einde van printopdracht;Afsnijden tussen labels |
| Snijtype | XY-snijmes en automatisch snijmes |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 20 seconden |
| Letterstijlen | Arial;Arial 65;Courier New;Tahoma;Times New Roman;MS Gothic;Trechuchet MS;Verdana;Zie Brady Workstation |
| Mediasensorafstelling | Not Required |
| Media Sensortype | Inkeping |
| Aantal symbolen | 664 |
| Indicatoren op het scherm | Dataontvangst;Foutmelding;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;Resterend materiaal;wifi;Ethernetstatus;Bluetooth-status |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printvoorbeeldfunctie? | Ja |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Gevaarlijke materialen; Lean/5S; Leidingmerker; Veiligheid |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-109; B-145; B-321; B-342; B-345; B-362; B-390; B-403; B-412; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-439; B-459; B-461; B-473; B-480; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-499; B-498; B-509; B-526; B-549; B-551; B-565; B-569; B-581; B-584; B-593; B-595; B-634; B-642; B-717; B-718; B-719; B-724; B-727; B-7351; B-7425; B-7546; B-7551; B-7563; B-7569; B-7576; B-7593; B-7597; B-7598; B-7599; B-7643; B-7696; B-7697; B-787; B-854; B-855; B-966; B-966B |
|---|---|
| Compatibele media | B30-; B30C-; B30EP- |
| Gebruikersinterface type | Toetsenbord; Touchscreen; PC; Mobiel toestel |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Labels voor lage temperaturen; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Algemene identificatie; Gevarencommunicatie; Lean- en 5S-labels; Leiding- en ventielmarkering; Veiligheidsidentificatie; Beveiligingsidentificatie; Temperatuurindicatielabels; Barcodelabels; Markering van uitgangen en nooduitgangen; Vloermarkering; Labels voor de voedingsindustrie; Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen; Voorraad- en inspectielabels; Tijdelijke labels; Logistieke identificatie |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | USA & Canada: cULc; Europa: CE-RoHS; Argentinië: UL-AR & S Mark; Mexico: UL NOM CoC; Australië: RCM Mark; Rusland: EAC; Korea: KC; China: CCC-RoHS; India: BIS; Taiwan: BSMI vrijstelling; Zuid-Afrika: LOA en SABS (geen logo op productlabel) |
| Industrie | Drankenindustrie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Onderwijs; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; Productie; Maritieme sector; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Toerisme en recreatie; Magazijn en logistiek; Elektrische industrie |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









