€ 62,50
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6-220-499-YL
Fabrikant: Brady
EAN: 888434507308
Productnummer fabrikant: 313459
Gewicht per stuk: 0,25 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "313459-M6-220-499-YL Labels uit nylonweefsel voor M611, M610 en BMP61, 15,00 mm (B) x 6,00 mm (H), Geel"
Labels voor de M610 en M611 draagbare thermische transferprinters. Opmerking: Dit materiaal is UL-goedgekeurd met het respectieve printlint. Zie de "Aanbevolen printlintreeksen" voor het juiste printlint. Deze materialen kunnen ook op de M710 labelprinter worden geprint, op voorwaarde dat de roladapter (M71-ADAPT) wordt gebruikt.
Kenmerken
- Witte labels uit nylonweefsel met matte polyamidecoating hebben een permanente kleefstof op basis van acryl en zijn geschikt voor thermische transferdruk
- Gebruikstemperatuur van -40 tot 90 °C
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R4310 of M6-R6210 voor de M610/BMP61/M611 labelprinters
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 750 |
|---|---|
| Land van herkomst | BE |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 15,00 mm (B) x 6,00 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 6.00 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 26.97 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-499 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 90 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen chemicaliën; Humidity-resistant; Low Temperature-resistant; UV-resistant; Weerbestendig |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 0 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 0 |
| Brady materiaalnummer | B-499 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Geschikt voor binnen of buiten | Binnengebruik |
| Materiaal | Nylonweefsel |
| Materiaal eigenschappen | Autoclaaf; Cryogene opslag; Halogeenvrij |
| Materiaal type | Nylon |
| Label/Tape afmeting | 6.00 mm H x 15.00 mm W |
| Compatibel met printer | M610; M611; BMP61 |
| Oppervlak | Voor gladde, gestructureerde/ruwe oppervlakken of zeer gestructureerde oppervlakken of materialen met lage oppervlakte-energie |
| Verticale herhaling | 9.20 mm |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen chemicaliën; Humidity-resistant; Low Temperature-resistant; UV-resistant; Weerbestendig |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 90 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 90 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Dikte | 0.166 mm |
| Kleur | Geel |
| Hoektype | Afgerond |
| Hoeveelheid per rol | 750 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R4300;R6200 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Labels voor laboratoria; Logistieke identificatie; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL-goedgekeurd; CSA-aanvaard; halogeenvrij (DIN VDE 0472 deel 815) Goedkeuringen gelden alleen voor het witte materiaal. |
| Industrie | Elektrische industrie |
Eigenschappen "313459-M6-220-499-YL Labels uit nylonweefsel voor M611, M610 en BMP61, 15,00 mm (B) x 6,00 mm (H), Geel"
| Label / Tape materiaal: | B-499 Nylonweefsel |
|---|
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.








