€ 65,24
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6C-8-7551-TB
Fabrikant: Brady
EAN: 888434474556
Productnummer fabrikant: 312186
Ook bekend als: PTLTB-8-7551 / 217002
Gewicht per stuk: 0,054 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "312186-M6C-8-7551-TB Polyesterlabels voor M611, M610 en M710, 8,00 mm (B) x 15,00 m (L), Transparant"
De BRADY PTLTB-8-7551 is een doorlopende tape voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71;M710; M611. De tape heeft een afmeting van 8,00 mm (B) x 15,00 m (L).
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | BE |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 8,00 mm (B) x 15,00 m (L) |
|---|---|
| Rolbreedte (metrisch) | 8.00 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 14.35 mm |
| Rollengte | 15.00 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-7551 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 6 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 8 |
| Brady materiaalnummer | B-7551 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 8.00 mm W x 15.00 m L |
| Lengte | 15.00 m |
| Compatibel met printer | M610; M710; M611; BMP61; BMP71 |
| Oppervlak | Voor gladde oppervlakken |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 °C - 70 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen hoge temperaturen |
| Dikte | 0.051 mm |
| Kleur | Transparant |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R6200 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen hoge temperaturen |
Eigenschappen "312186-M6C-8-7551-TB Polyesterlabels voor M611, M610 en M710, 8,00 mm (B) x 15,00 m (L), Transparant"
| Label / Tape materiaal: | Polyester |
|---|---|
| Tape kleur: | Wit |
| Tekst kleur: | Zwart |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






