€ 192,07
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6C-1900-486
Fabrikant: Brady
EAN: 888434473771
Productnummer fabrikant: 312108
Ook bekend als: PTL-43-486 / 620485
Gewicht per stuk: 0,249 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "312108-M6C-1900-486 Polyestertape voor M611, M610 en M710, 48,26 mm (B) x 15,24 m (L), Lichtgrijs"
De BRADY PTL-43-486 is een doorlopende tape voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71;M710; M611. De tape heeft een afmeting van 48,26 mm (B) x 15,24 m (L).
Kenmerken
- Mat lichtgrijs polyestermateriaal heeft een permanente kleefstof op basis van rubber en is geschikt voor thermische transferdruk
- Ontworpen voor uitstekend hechtingsvermogen op gestructureerde metalen, gepoederlakte oppervlakken en kunststoffen met een lage oppervlakte-energie
- Gebruikstemperatuur van -40 tot 120 °C (-40 tot 248 °F)
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | BE |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 48,26 mm (B) x 15,24 m (L) |
|---|---|
| Rolbreedte (metrisch) | 48.26 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 54.61 mm |
| Rollengte | 15.24 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-486 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van rubber |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 10 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 50 |
| Brady materiaalnummer | B-486 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Gemetalliseerd polyester |
| Materiaal eigenschappen | Gemetalliseerd |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 48.26 mm W x 15.24 m L |
| Lengte | 15.24 m |
| Compatibel met printer | M610; M710; M611; BMP61; BMP71 |
| Oppervlak | Voor gladde, gestructureerde/ruwe oppervlakken of zeer gestructureerde oppervlakken of materialen met lage oppervlakte-energie |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 120 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën; Extra sterke kleefstof |
| Dikte | 0.135 mm |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R4300 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Algemene identificatie |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën; Extra sterke kleefstof |
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL-erkend; CSA-goedgekeurd |
Eigenschappen "312108-M6C-1900-486 Polyestertape voor M611, M610 en M710, 48,26 mm (B) x 15,24 m (L), Lichtgrijs"
| Label / Tape materiaal: | B-486 Polyester, Polyester |
|---|
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.





