De M210 draagbare labelprinter is een alles-in-één printer voor voice/datacom, elektrische en algemene industriële identificatie. Zijn talrijke troeven, waaronder eenvoudig te plaatsen cartridges, een oplaadbare lithium-ionbatterij, rubberen beschermbumpers en een garantie van twee jaar, bezorgen u de intelligentie en de kracht die nodig zijn om de dagelijkse uitdagingen van iedere labelingtoepassing aan te kunnen.
Normale prijs:
€ 280,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M210-Elec-kit EU
Fabrikant: Brady
EAN: 888434462348
Productnummer fabrikant: 311311
Gewicht per stuk: 2,641 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "311311-M210-Elec-kit EU M210 Elektrische kit EU"
De M210 draagbare labelprinter is een alles-in-één printer voor voice/datacom, elektrische en algemene industriële identificatie. Dankzij de speciaal ontworpen labelmaterialen voor extreme omgevingen kan de M210-labelprinter snel en makkelijk duidelijke labels creëren die jarenlang blijven kleven, ondanks extreme temperaturen, gebogen of erg gestructureerde oppervlakken.
Kenmerken
- Speciaal ontworpen, kwalitatief hoogwaardige en duurzame materialen: print duurzame identificatie van 6 tot 19 mm breed voor een maximale hoeveelheid aan gegevens.
- Pas de lengte van de labels aan door continu labelmateriaal van topkwaliteit te gebruiken.
- Keuze uit 7 verschillende duurzame, industriespecifieke materialen waarmee u aan al uw labelingbehoeften kunt voldoen.
- Uiterst robuust en duurzaam: deze printer heeft een valtest ondergaan, is uitermate robuust en voorzien van rubberen beschermbumpers, voor een optimale bescherming tegen vallen.
- Ergonomisch snijmes en labelhouder die het afgesneden label vasthoudt, zodat het niet uit de printer valt.
- Gebruiksvriendelijk: ABC-toetsenbord, grafische bibliotheek, sneltoetsen en menufuncties om snel labels te kunnen creëren. Multifunctionele accessoires bestaande uit een magneet, zaklamp en inklapbare ondersteuningsvoet voor een gemakkelijke bediening.
- Smart Cell-technologie voor automatische labelinstelling en formattering voor wikkellabels, aansluitklemmen, patchpanelen, kabelvlaggetjes en algemene labels.
- 2 jaar garantie
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze kit wordt in een verharde draagkoffer geleverd en bevat een M210-printer, lithium-ionbatterij, EU-stroomkabel, M21-1000-427, M21-750-595-YL en M21-750-499-labelcartridge. |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 63.50 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 114,30 mm (B) x 241,30 mm (H) x 63,50 mm (D) |
| Hoogte | 241.30 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 11.51 mm |
| Minimale labellengte | 22.23 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 19.05 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Hittekrimpend polyolefin; Nylonweefsel; Papier; Polyester; Polypropyleen; Zelflaminerend polyester; Zelflaminerend vinyl; Vinyl |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom |
|---|---|
| Verbindingsopties | Geen |
| Schermresolutie | 132 x 64 pixels |
| Scherm type | Eenkleurig lcd-scherm |
| Toetsenbord lay-out | ABC |
| Beschikbare talen | Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Estlands; Fins; Frans; Duits; Hongaars; Italiaans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Slowaaks; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks |
| Geheugen | 16 MB (2 MB beschikbaar voor opslag, slaat 12 labels op) |
| Maximaal aantal labels per dag | 100 |
| Maximale afdruksnelheid | 10.00 mm/s |
| Schermgrootte | 55.88 mm |
| Lettergroottes | 6 - 40 pt |
| Maximale liner breedte | 22.22 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 16.00 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 914.40 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 20%-90% (niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 4°C - 43°C |
| Voltage van de voeding | 110 - 240 V |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Stekker type | EU |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 39; Code 128 |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Herlaadbare lithium-ionbatterij;Optionele AA-batterij |
| Ingebouwde labelwizards | Vlaggetjes; Patchpanelen; Aansluitklemmen; Wikkellabel voor draadmarkering |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Algerije, Andorra, Angola, Armenië, Bahrein, België, Benin, Bosnië en Herzegovina, Botswana, Bulgarije, Burkina Faso, Burundi, Centraal-Afrikaanse Republiek, Comoren, Cyprus, Democratische Republiek Congo, Denemarken, Djibouti, Duitsland, Egypte, |
| Beschikbare talen | Deens, Duits, Engels, Estlands, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Sloveens, Slowaaks, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Geautomatiseerd met Smart Cell |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Nee |
| Snijtype | Handmatige aandrijving met één hand; Rechte snede; Met ingebouwde functie waardoor het label niet uit de printer valt |
| Valtest en duurzaamheid van het apparaat | Bestand tegen een val van 1,8 meter |
| Letterstijlen | Brady Standard Font |
| Labelbehoudfunctie | Ja |
| Aantal symbolen | 215 |
| Indicatoren op het scherm | Levensduur van batterij;Resterend printlint;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;Resterend materiaal |
| Stroombron | Batterijen; Batterijlader; AC-adapter |
| Printresolutie | 203 dpi |
| Afdrukken roteren | Nee |
| Printfuncties | Automatisch formaat; Datum/tijdstempel; Vaste lengte; Uitvullen; Meerdere kopieën; Serialisatie; Verticaal |
| Oplaadtijd | 2.5 uur |
| Serialisatiefunctie | Eenvoudig & enkelvoudig geavanceerd |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-423; B-427; B-430; B-461; B-488; B-499; B-595; B-7425 |
|---|---|
| Compatibele media | M21- |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Industrie | Gebouwenidentificatie; Onderwijs; Elektrische industrie; Overheid; ICT; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom |
Eigenschappen "311311-M210-Elec-kit EU M210 Elektrische kit EU"
| Keyboard layout: | QWERTY |
|---|
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.










