€ 1.870,80
Beschikbaar in 3 dagen, levertijd 2-5 dagen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "310220-i3300-SP-EU i3300-startpakket voor veiligheidssignalisatie - EU"
Het gebruiksvriendelijke BradyPrinter i3300-startpakket voor veiligheidssignalisatie is ontworpen om te voldoen aan een groot aantal identificatiebehoeften in uw bedrijf, zodat u tijd kunt besparen. Het startpakket bevat onze best verkopende materialen zodat u onmiddellijk de labels kunt maken die u nodig heeft. Ideaal voor zones met meerdere gebruikers, iedereen kan gewoon naar binnen lopen, labels maken en ter plaatse printen. Met de snelle installatie- en printsnelheden van de slimme printtechnologie van Brady kunt u nog sneller labels maken. Print op diverse materialen, zodat u pictogrammen en labels kunt maken voor diverse toepassingen. Inclusief Brady Workstation Basisontwerp Suite om het maken van labels nog eenvoudiger te maken.
Kenmerken
- Het startpakket bevat onze best verkopende materialen zodat u onmiddellijk de labels kunt maken die u nodig heeft.
- Ideaal voor zones met meerdere gebruikers, iedereen kan gewoon naar binnen lopen, labels maken en ter plaatse printen.
- Met de snelle installatie- en printsnelheden van de slimme printtechnologie van Brady kunt u nog sneller labels maken.
- Print op diverse materialen, zodat u pictogrammen en labels kunt maken voor diverse toepassingen.
- Inclusief Brady Workstation Basisontwerp Suite om het maken van labels nog eenvoudiger te maken
Kenmerken
- Het startpakket bevat onze best verkopende materialen zodat u onmiddellijk de labels kunt maken die u nodig heeft.
- Ideaal voor zones met meerdere gebruikers, iedereen kan gewoon naar binnen lopen, labels maken en ter plaatse printen.
- Met de snelle installatie- en printsnelheden van de slimme printtechnologie van Brady kunt u nog sneller labels maken.
- Print op diverse materialen, zodat u pictogrammen en labels kunt maken voor diverse toepassingen.
- Inclusief Brady Workstation Basisontwerp Suite om het maken van labels nog eenvoudiger te maken
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | 1 x i3300-printer (149553) wordt in een kartonnen doos geleverd. 1 x EU-stroomkabel, 1 x Brady Workstation Basisontwerp Suite, 1 x USB-kabel, 1 x cd met handleiding, 1 x printerreinigingskit, 1 x gedrukte snelstartgids. 1 x B30C-4000-7569-WT (120924) 1 x |
|---|
Afmetingen
| Diepte | 304.80 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 228,60 mm (B) x 241,30 mm (H) x 304,80 mm (D) |
| Hoogte | 241.30 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 18.03 mm |
| Minimale labellengte | 6.35 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Magnetisch polyester; Metaaldetecteerbaar polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalliseerd polyester; Gemetallise |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; USB; USB 2.0 |
| Schermresolutie | 320 x 240 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Bulgaars; Chinees (vereenvoudigd); Chinees (traditioneel); Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels (VS); Estlands; Fins; Frans (Canada); Frans; Duits; Hongaars; Italiaans; Koreaans; Noors; Pools; Portugees (Brazilië); Portugees; Roemeens; Russisch; Spaans (Mexico); Spa |
| Geheugen | 512 MB RAM, 195 MB IFFS Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 3000 |
| Maximale afdruksnelheid | 101.60 mm/s |
| Schermgrootte | 88.90 mm |
| Lettergroottes | 4 - 250 pt |
| Maximale liner breedte | 107.95 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 101.98 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 1524.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 10°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 60.96 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 93; EAN-13; EAN-8; HIBC; Interleaved 2 van 5; Interleaved 2 of 5 met controlecijfer; JAN-13; JAN-8; UPC-A |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Algerije, Andorra, Angola, Armenië, Bahrein, België, Benin, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Burkina Faso, Cyprus, Denemarken, Djibouti, Duitsland, Egypte, Equatoriaal-Guinea, Eritrea, Estland, Ethiopië, Finland, Frankrijk, Gabon, Gambia, Georgi |
| Beschikbare talen | Bulgaars, Chinees (traditioneel), Chinees (vereenvoudigd), Deens, Duits, Engels (VS), Estlands, Fins, Frans, Frans (Canada), Hongaars, Italiaans, Koreaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Portugees (Brazilië), Roemeens, Russisch, Spaans, S |
| Kalibratie vereist? | Nee |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Afsnijden aan het einde van printopdracht;Afsnijden tussen labels;Volledig afsnijden |
| Snijtype | Automatisch snijmes |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 15 seconden voor materiaalrol, 5 seconden voor printlint |
| Letterstijlen | Arial;Courier New;Times New Roman;Trechuchet MS;Verdana;Tahoma |
| Mediasensorafstelling | Automatic Adjustment |
| Indicatoren op het scherm | Resterend materiaal;Resterend printlint;Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;wifi;Ethernetstatus;Foutmelding;Dataontvangst |
| Besturingssysteem | Windows® 11; Windows® 7; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® 8; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter; Batterijlader |
| Printvoorbeeldfunctie? | Nee |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Lean/5S; Leidingmerker; Veiligheid |
| Programmeertaal | Brady Script Emulator voor ZPL (accessoire vereist);Brady-softwareoplossing op maat |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-342; B-345; B-348; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-549; B-551; B-565; B-569; B-581; B-584; B-593; B-595; B-634; B-717; B-718; B-7 |
|---|---|
| Compatibele media | B30-; B30C-; B30EP-; B33-; B33C-; B33D-; B33FP-; B33FT-; B33R- |
Overige specificaties
| Toepassing | Site-identificatie; Algemene identificatie; Gevarencommunicatie; Voorraad- en inspectielabels; Lean- en 5S-labels; Leiding- en ventielmarkering; Logistieke identificatie |
|---|---|
| Industrie | Drankenindustrie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Onderwijs; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; Productie; Maritieme sector; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Toerisme en recreatie; Magazijn en logistiek |

Aanmelden
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.





