€ 5.082,00
Beschikbaar in 3 dagen, levertijd 2-5 dagen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "307652-I7100-300-P-EU-VLA BradyPrinter i7100 300 dpi – EU met Peel-functie en labelapplicator voor buisjes"
De BradyPrinter i7100 industriële thermische transfer benchtopprinter is ideaal voor klanten die op een betrouwbare manier grote hoeveelheden labels willen printen. Automatiseer de identificatie van buisjes met de labelapplicator voor buisjes die labels print en aanbrengt in minder dan 2 seconden. Deze printer wordt geleverd met de gratis Brady Workstation Basisontwerp Suite, waarmee u onmiddellijk professionele labels kunt ontwerpen.
Kenmerken
- Print met vertrouwen op het allergrootste gamma materialen, inclusief moeilijk te printen materialen
- De inbegrepen labelapplicator voor buisjes print en brengt labels aan op flesjes en buisjes in slechts enkele seconden tijd en laat wetenschappers toe om meer tijd te spenderen aan hun kerntaken
- Dankzij de 'Peel'-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Print uitermate scherp en met hoge precisie op smalle labels tot wel 4 mm
- Ontworpen om duizenden labels per dag te printen, iedere dag opnieuw
- Gebruiksvriendelijke touchscreeninterface waarmee u printerinstellingen snel en eenvoudig aanpast
- Verzending inclusief de Brady Workstation productsoftware. Voeg de Software Suite voor draadmarkering met ingebouwde sjablonen voor labelontwerpopties met vaste tekst of vrije vorm toe
- Verzending inclusief de Brady Workstation productsoftware. Voeg de Software Suite voor draadmarkering met ingebouwde sjablonen voor labelontwerpopties met vaste tekst of vrije vorm toe
Kenmerken
- Print met vertrouwen op het allergrootste gamma materialen, inclusief moeilijk te printen materialen
- De inbegrepen labelapplicator voor buisjes print en brengt labels aan op flesjes en buisjes in slechts enkele seconden tijd en laat wetenschappers toe om meer tijd te spenderen aan hun kerntaken
- Dankzij de 'Peel'-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Print uitermate scherp en met hoge precisie op smalle labels tot wel 4 mm
- Ontworpen om duizenden labels per dag te printen, iedere dag opnieuw
- Gebruiksvriendelijke touchscreeninterface waarmee u printerinstellingen snel en eenvoudig aanpast
- Verzending inclusief de Brady Workstation productsoftware. Voeg de Software Suite voor draadmarkering met ingebouwde sjablonen voor labelontwerpopties met vaste tekst of vrije vorm toe
- Verzending inclusief de Brady Workstation productsoftware. Voeg de Software Suite voor draadmarkering met ingebouwde sjablonen voor labelontwerpopties met vaste tekst of vrije vorm toe
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | DE |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze i7100-printer met ingebouwde "Peel and Present"-module wordt in een kartonnen doos geleverd, inclusief een labelapplicator voor buisjes, een EU-stroomkabel, Brady Workstation Basisontwerp Suite, 2 lege printlintkernen, een USB-kabel, een product-cd m |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
Afmetingen
| Diepte | 520.00 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 252,00 mm (B) x 288,00 mm (H) x 520,00 mm (D) |
| Hoogte | 288.00 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 12.00 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 56.00 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Dieselbestendige, hittekrimpende polyolefin krimpkous; Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalli |
|---|
Print Specifications
| Printtechnologie | Thermische transfert |
|---|
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; I/O connectie; Bluetooth (optioneel); Wi-Fi (optioneel); Serieel; USB |
| Schermresolutie | |
| Scherm type | Kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte); Bulgaars; Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Fins; Frans; Duits; Grieks; Hongaars; Italiaans; Litouws; Macedonisch; Noors; Perzisch (Farsi); Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Servisch; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks |
| Geheugen | 256 MB RAM, 50 MB IFFS Flash, SD-kaart tot 512 GB |
| Maximaal aantal labels per dag | 7000 |
| Maximale afdruksnelheid | 150.00 mm/s |
| Maximale liner breedte | 60.00 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 56.00 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 102.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-80% (niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 5°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 110 V |
| Barcodesymbolen - 1D | Codabar; Codablock F; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 39 Full ASCII; Code 93; Deutsche Post Identcode; Deutsche Post Leitcode; EAN/UCC 128; EAN/UPC; EAN-13; EAN-8; FIM; GS1 DataBar; GS1 DataBar Limited; GS1 DataBar Stacked; GS1 DataBar Stacked Omnidirectiona |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Lithium-mangaanbatterij |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Algerije, Andorra, Bahrein, België, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Estland, Finland, Frankrijk, Gibraltar, Griekenland, Hongarije, Ierland, IJsland, Italië, Koeweit, Kosovo, Kroatië, Letland, Libanon, Liechtenste |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte), Bulgaars, Deens, Duits, Engels, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Litouws, Macedonisch, Nederlands, Noors, Perzisch (Farsi), Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Servisch, Sloveens, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Letterstijlen | Bitmap Default Font – 12x12 dots;Bitmap Default Font – 16x16 dots;Bitmap Default Font – 16x32 dots;OCR-A Size I;OCR-B;Swiss 721;Swiss 721 Bold;Monospace 821 |
| Indicatoren op het scherm | Digitale klok;USB Slave status;Dataontvangst;Resterend printlint;WLAN-veldsterkte;USB-geheugenstick geplaatst;Ethernetstatus;Bluetooth-status;SD-geheugenkaart geplaatst;Dataopname;Resterend materiaal |
| Besturingssysteem | Windows® 7; Windows® 8; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Programmeertaal | abc Basic Compiler;Database Connector;Jscript;ZPL Emulator;SAP Integration |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-338; B-342; B-345; B-348; B-350; B-351; B-362; B-388; B-390; B-402; B-403; B-408; B-413; B-417; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-5 |
|---|---|
| Compatibele media | THT- |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor laboratoria |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; FCC class A; FCC class CB; CCC; UL |
| Industrie | Biotechnologie; Gezondheidszorg; Laboratoria; Farmaceutische industrie |

Aanmelden
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
























