€ 2.457,00
Beschikbaar in 3 dagen, levertijd 2-5 dagen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "306781-i7100-300-P-ESD-EU BradyPrinter i7100 – 300 dpi – volledig ESD – EU met Peel-functie"
De industriële BradyPrinter i7100 thermische transfer benchtopprinter is ideaal voor klanten die op een betrouwbare manier grote hoeveelheden labels op verschillende materialen willen printen. Geschikt voor gebruik in de lucht- en ruimtevaart, defensie en openbaar vervoer, elektronica, auto-industrie, logistiek, elektrische markt, voice- en datacommarkt en laboratoria. Deze printer print nauwkeurig op krimpkousen, tags, labels, tapes, kabelmerkers en nog veel meer. Deze printer wordt geleverd met de gratis Brady Workstation Basisontwerp Suite, waarmee u onmiddellijk professionele labels kunt ontwerpen. De ESD-versie van de BradyPrinter i7100 beschermt gebruikers tegen elektrostatische ontlading.
Kenmerken
- Volledige ESD-beschermkap vermindert het risico op elektrostatische ontlading
- Dankzij de 'Peel'-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Print met vertrouwen op het allergrootste gamma materialen, inclusief moeilijk te printen materialen
- Print uitermate scherp en met hoge precisie op smalle labels tot wel 4 mm
- Lading daalt van 1000 V naar 100 V in minder dan twee seconden
- Gebouwd in overeenstemming met DIN EN 61340-5-1:2016
Kenmerken
- Volledige ESD-beschermkap vermindert het risico op elektrostatische ontlading
- Dankzij de 'Peel'-configuratie worden labels automatisch van de drager verwijderd
- Print met vertrouwen op het allergrootste gamma materialen, inclusief moeilijk te printen materialen
- Print uitermate scherp en met hoge precisie op smalle labels tot wel 4 mm
- Lading daalt van 1000 V naar 100 V in minder dan twee seconden
- Gebouwd in overeenstemming met DIN EN 61340-5-1:2016
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | DE |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze i7100-printer wordt in een kartonnen doos geleverd met ingebouwde "Peel and Present"-module, inclusief een EU-stroomkabel, Brady Workstation Basisontwerp Suite, 2 lege printlintkernen, een USB-kabel, een product-cd met printerstuurprogramma, de gebru |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
Afmetingen
| Diepte | 459.74 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 251,46 mm (B) x 289,56 mm (H) x 459,74 mm (D) |
| Hoogte | 289.56 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 9.14 mm |
| Minimale labellengte | 3.18 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 109.98 mm |
| custom_brady_base_data_ribbon_core_diameter | 25.40 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Dieselbestendige, hittekrimpende polyolefin krimpkous; Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Hittekrimpende krimpkous in polyvinylideenfluoride voor hoge temperaturen; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Gemetalli |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch;Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; I/O connectie; Bluetooth (optioneel); Wi-Fi (optioneel); Serieel; USB |
| Schermresolutie | 480 x 272 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurenscherm |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte); Bulgaars; Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels; Fins; Frans; Duits; Grieks; Hongaars; Italiaans; Litouws; Macedonisch; Noors; Perzisch (Farsi); Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Servisch; Sloveens; Spaans; Zweeds; Turks |
| Geheugen | 256 MB RAM, 50 MB IFFS Flash, SD-kaart tot 512 GB |
| Maximaal aantal labels per dag | 7000 |
| Maximale afdruksnelheid | 150.00 mm/s |
| Schermgrootte | 52.00 x 92.00 mm |
| Maximale liner breedte | 114.05 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 105.66 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 249.00 mm |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 0°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Maximum ribbon lenght | 304.80 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Codabar; Codablock F; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39; Code 39 Full ASCII; Code 93; Deutsche Post Identcode; Deutsche Post Leitcode; EAN/UCC 128; EAN/UPC; EAN/UPC Extension 2; EAN/UPC Extension 5; EAN-13; EAN-8; FIM; GS1 DataBar; GS1 DataBar Limited; GS1 DataBar St |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Lithium-mangaanbatterij |
| Beschikbare talen | Arabisch (Egypte), Bulgaars, Deens, Duits, Engels, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Kroatisch, Litouws, Macedonisch, Nederlands, Noors, Perzisch (Farsi), Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Servisch, Sloveens, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Handleiding |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijtype | Nee |
| Letterstijlen | Bitmap Default Font – 12x12 dots;Bitmap Default Font – 16x16 dots;Bitmap Default Font – 16x32 dots;OCR-A Size I;OCR-B;Swiss 721;Swiss 721 Bold;Monospace 821 |
| Mediasensorafstelling | Yes |
| Media Sensortype | Reflexmarkering;Spleetsensor;Inkeping;Reflecterende sensor |
| Indicatoren op het scherm | Digitale klok;USB Slave status;Dataontvangst;Resterend printlint;WLAN-veldsterkte;USB-geheugenstick geplaatst;Ethernetstatus;Bluetooth-status;SD-geheugenkaart geplaatst;Dataopname;Resterend materiaal |
| Besturingssysteem | Windows® 7; Windows® 8; Windows® 10; Windows® Server 2012; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Inspectie herstelling; Laboratoria; Type- en naamplaatjes; Draad en kabel |
| Programmeertaal | abc Basic Compiler;Database Connector;Jscript;SAP Integration;Ingebouwde ZPL-emulator |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-338; B-342; B-345; B-348; B-350; B-351; B-362; B-388; B-390; B-402; B-403; B-408; B-413; B-417; B-422; B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-432; B-434; B-435; B-437; B-438; B-461; B-472; B-480; B-481; B-482; B-483; B-484; B-486; B-488; B-489; B-490; B-492; B-498; B-499; B-509; B-526; B-5 |
|---|---|
| Compatibele media | ZH-; TIL-; THT-; PSL-; PSHT-; PS-; LSZH-; HX-; 3PS-; TB-; XTHT-; BPTC-; BPT-; HSNX-; HCM-; BPTRDS- |
Overige specificaties
| Toepassing | Barcodelabels; Labels voor printplaten; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels; Labels voor laboratoria; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | CE; FCC class A; FCC class CB; CCC; UL |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Biotechnologie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Farmaceutische industrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |

Aanmelden
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
























