€ 111,57
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: R7964-110X300/O
Fabrikant: Brady
EAN: 662820517238
Productnummer fabrikant: 237593
Gewicht per stuk: 0,284 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "237593-R7964-110X300/O Zwart 7964 Series, thermisch transfert printlint"
Indien het R-7964 printlint wordt gedrukt op het juiste Brady label, garandeert dit een goede weerstand tegen oplosmiddelen en een haarscherpe printkwaliteit.
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | FR |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Rolkern diameter | 25.40 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 110,00 mm (B) x 300,00 m (L) |
| Rolkern diameter | 25.40 mm |
Materiaal
Print Specifications
Ribbon Specifications
| Kleurenopties voor het lint | Eenkleurig printlint |
|---|---|
| Lint formaat | Printlint met open kern |
| Lint formuletype | Hars |
| Lint Serie | R7964 |
| Lengte | 300.00 m |
| Breedte | 110.00 mm |
| Compatibel met printer | i7100; PR Plus; Thermische transferprinter voor labels met kern 76 mm |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.





