€ 723,45
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: BBP12-EU-U-CUTTER
Fabrikant: Brady
EAN: 888434406205
Productnummer fabrikant: 195966
Gewicht per stuk: 5,673 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "195966-BBP12-EU-U-CUTTER BBP12-labelprinter EU, 300 dpi, met snijmes en afwikkelaar"
De Brady BBP™12 Labelprinter is een compact, betrouwbaar en betaalbaar instapmodel onder de thermische transfert benchtopprinters. Ideaal voor klanten in de elektrische, voice- en datacommarkt, laboratoria en gespecialiseerde elektronica die kleine volumes op verschillende materialen printen. Geschikt voor het printen van labels, tapes, kabelmerkers, krimpkousen en veel meer. Deze printer wordt geleverd met de gratis Brady Workstation Basisontwerp Suite waarmee u onmiddellijk professionele labels kunt ontwerpen.
Kenmerken
- De veelzijdige BBP12 laat u al uw basislabeltypes met één enkel toestel printen, waardoor u kosten bespaart, stilstandtijd vermindert en uw labeling vereenvoudigt
- Meer dan 800 soorten labels, inclusief bulkrollen voor externe aanvoer en materialen op maat, voor algemene identificatie, draadmarkering, tracering van eigendommen enz.
- Specifiek ontworpen materiaalrollen en printlinten met kleine kern maken een snelle installatie mogelijk en verminderen de wisseltijden
- Door de rolhouder van het printlint te centreren, worden kreuken in het printlint voorkomen
- Past perfect in uw werkplek of op uw werktafel dankzij het compacte formaat
- Geleverd met de gratis Brady Workstation Basisontwerp Software Suite, waarmee u onmiddellijk professionele labels kunt ontwerpen.
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | CN |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | De BBP12 Labelprinter heeft een ingebouwd snijmes en wordt in een kartonnen doos geleverd, inclusief een afwikkelaar, USB-kabel, stroomkabel, Brady Workstation Basisontwerp Suite, product-cd, snelstartgids en een blanco lintkern. |
|---|
Afmetingen
| Rolkern diameter | 25.40 mm |
|---|---|
| Diepte | 259.33 mm |
| Afmetingen | 202,95 mm (B) x 190,50 mm (H) x 259,33 mm (D) |
| Hoogte | 190.50 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 20.07 mm |
| Minimale labellengte | 9.91 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 116.84 mm |
| custom_brady_base_data_ribbon_core_diameter | 12.70 mm |
| Rolkern diameter | 25.40 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Direct thermisch papier; FreezerBondz™-polyester; Hittekrimpend polyolefin; Gemetalliseerd polyester; Gemetalliseerd polyester met polyester overlaminaat; Nylonweefsel; Papier; Polyester; Polyester met polyester overlaminaat; Polyimide; Polyolefin; Polypropyleen; Pol |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | Ethernet; Serieel; USB |
| Schermresolutie | 320 x 240 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurenscherm |
| Toetsenbord lay-out | Optioneel |
| Beschikbare talen | Tsjechisch; Nederlands; Engels; Fins; Frans; Duits; Grieks; Hongaars; Italiaans; Kazaks; Litouws; Noors; Pools; Portugees; Russisch; Slowaaks; Spaans; Zweeds; Turks |
| Geheugen | 128 MB Flash, 64 MB SDRAM, SD-flashgeheugenkaart tot 32 GB |
| Maximaal aantal labels per dag | 1000 |
| Maximale afdruksnelheid | 101.60 mm/s |
| Schermgrootte | 58.42 mm |
| Maximale liner breedte | 116.84 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 105.41 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 11.43 m |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 25%-85% (niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 5°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 110 - 240 V |
| Maximum ribbon lenght | 109.73 m |
| Barcodesymbolen - 1D | China Post; Codabar; Code 11; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 128UCC; Code 39; Code 39 met controlecijfer; Code 49; Code 93; Deutsche Post Identcode; Deutsche Post Leitcode; EAN-13; EAN-8; GS1 DataBar; GS1 DataBar Stacked Omnidirectional; GS1-128; Interleaved 2 van 5 |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Lithium-mangaanbatterij |
| Beschikbare talen | Duits, Engels, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Kazaks, Litouws, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Russisch, Slowaaks, Spaans, Tsjechisch, Turks, Zweeds |
| Kalibratie vereist? | Handleiding |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijtype | Tussen labels of aan het einde van printopdracht; Automatisch snijmes; Zonder ingebouwde functie waardoor het label niet uit de printer valt |
| Mediasensorafstelling | Yes |
| Media Sensortype | Reflexmarkering;Spleetsensor;Kop open;Printlint uiteinde |
| Besturingssysteem | Windows® 7; Windows® 8; Windows® 10; Windows® 11 |
| Stroombron | AC-adapter |
| Printvoorbeeldfunctie? | Nee |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Afdrukken roteren | 0°, 90°, 180°, 270° |
| Printer- en etikettoepassingen | Printplaat; Datacom; Elektrisch; Algemene identificatie; Inspectie herstelling; Laboratoria; Type- en naamplaatjes; Draad en kabel |
| Programmeertaal | Ingebouwde ZPL-emulator |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-423; B-424; B-425; B-427; B-428; B-430; B-433; B-449; B-457; B-472; B-483; B-486; B-488; B-490; B-498; B-499 |
|---|---|
| Compatibele media | THT-; PS-; 3PS-; HX-; 2HX- |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Barcodelabels; Labels voor laboratoria; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL; cUL; CE; RoHS; EAC |
| Industrie | Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Biotechnologie; Bouw; Defensie; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Maritieme sector; Openbaar vervoer; Farmaceutische industrie; Pulp- en papierindustrie; Veiligheidsindustrie; Toerisme en recreatie; Voice- en datacom; Magazijn en logistiek |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









