€ 1.000,76
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: LSZH-187-2-WT-M
Fabrikant: Brady
EAN: 888434641767
Productnummer fabrikant: 178360
Gewicht per stuk: 2,141 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "178360-LSZH-187-2-WT-M B-7641 hittekrimpende krimpkous voor de i7500 labelprinter, 50,80 mm (B) x 8,51 mm (H), Wit"
De B-7641 hittekrimpende krimpkous van Brady® is een halogeenvrij identificatiemateriaal met lage rookemissie dat wordt gebruikt voor draad- en kabelmarkering.
Kenmerken
- Vervaardigd uit halogeenvrij, flexibel, vlamvertragend en hittekrimpend polyolefin, en biedt brandveiligheidseigenschappen en een minimale rookemissie
- Compatibel met de strengste eisen op de markt van vandaag om de brandveiligheid te verbeteren
- Krimpverhouding 2:1
- Gebruik met thermische transferprinters en de R6000-serie halogeenvrij printlinten van Brady
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer i75-R6007 voor de Brady i7500-printer; gebruik artikelnummer IP-R6007 voor de BradyPrinter i5100 of BRADY IP® labelprinters; gebruik R6007 voor een andere printer
- Dit label bevat slimme technologie uit de i75-serie. Bij gebruik in de Brady i7500 labelprinter wordt het label gedetecteerd zonder dat kalibratie nodig is, zonder verspilling van blanco labels en zonder dat snelheid, warmte of sensormodus/positie moeten worden ingesteld; de printer print correct op de eerste krimpkous.
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1000 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 50,80 mm (B) x 8,51 mm (H) |
| Hoogte | 8.51 mm |
| Diameter zoals geleverd (metrisch) | 4.75 mm |
| Rolbreedte (metrisch) | 50.80 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 88.65 mm |
| Draaddiameterbereik | 2,39 mm - 3,84 mm |
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-7641 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; Self-extinguishing; UV-resistant; Weerbestendig |
| Afwerking | Mat |
| Krimpverhouding | 2:1 |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Krimpkous specificaties
| Verticale herhaling | 15.88 mm |
|---|---|
| Teruggewonnen diameter (metrisch) | 2.39 mm |
| Kleur | Wit |
| Doorlopend of gestanst | Gestanste |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -55 °C - 105 °C |
| Printer- en etikettoepassingen | Draad en kabel |
| Brady materiaalnummer | B-7641 |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Hittekrimpende polyolefin krimpkous |
| Materiaal eigenschappen | Vlamvertragend; Hittekrimpend; Lage rookemissie; Halogeenvrij |
| Materiaal type | Polyolefin |
| Krimpverhouding | 2:1 |
| Afdrukbare zijden | Enkelzijdig Bedrukbaar |
| Mouwbreedte (metrisch) | 50.80 mm |
| Maximale draaddiameter (metrisch) | 3.84 mm |
| Mouwmaat (metrisch) | 4.75 mm Dia x 50.80 mm W |
| Hoeveelheid per rol | 1000 |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; Self-extinguishing; UV-resistant; Weerbestendig |
| Compatibel met printer | i6100; i7100; Thermische transferprinter voor labels met kern 76 mm; i7500; i7500 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
Overige specificaties
| Toepassing | Draad- en kabellabels; Labels voor elektrische identificatie; Labels voor data- en telecom |
|---|---|
| Industrie | Elektrische industrie; Voice- en datacom; Lucht- en ruimtevaart; Auto-industrie; Bouw; Defensie; Openbaar vervoer |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









