€ 2.549,00
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: i7500-300-P-NWB-EU
Fabrikant: Brady
EAN: 888434635681
Productnummer fabrikant: 177746
Gewicht per stuk: 24,948 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "177746_i7500-300-P-NWB-EU i7500 industriële labelprinter 300 dpi - EU met Peel-functie (zonder wifi)"
Kenmerken
- U hoeft geen printsnelheid, warmte, offsets, sensormodus of sensorlocatie in te stellen; de i7500 doet het automatisch zonder verspillende printtests
- Geen kalibratie of verspilde blanco labels; de i7500 detecteert het labelformaat en de tussenruimte en print op het allereerste label
- i75-printlinten worden automatisch gecentreerd met de inkt altijd in de juiste richting; de i7500 waarschuwt u als het inkttype niet overeenkomt met het geplaatste labelmateriaal
- Meer dan 4000 standaard i75-labels en i75-printlinten in 80+ materialen werken in volledige smart-modus-functionaliteit
- Labelrollen met een kern van 76,2 mm en printlinten met een kern van 25,4 mm werken ook in volledig handmatige modus waarbij de operator de nodige aanpassingen maakt voor printinstellingen, sensoraanpassingen, labelkalibratie en de juiste combinatie van p
- De Brady Workstation Basisontwerp Software Suite (meegeleverd) herkent automatisch het geïnstalleerde label voor installatie met 1 klik zonder stuurprogramma en het aanmaken van labelbestanden; of gebruik het Windows-stuurprogramma als u niet-Brady-softwa
- Printresolutie van 300 dpi voor dagelijks printen. De printkop kan door de gebruiker snel ter plaatse worden gewisseld met een optionele 600 dpi-printkop zonder kalibratie of firmware-update
- De printer met Peel-functie wordt geleverd zonder interne wifi/Bluetooth-componenten; Peel & Present en intern opwikkelmechanisme geïnstalleerd, met aanwezigheidssensor optioneel beschikbaar. De printer met Peel-functie is niet compatibel met accessoires
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MY |
Inhoud van de doos
| Inhoud van het pakket | Deze i7500-printer met Peel-functie en 300 dpi wordt in een kartonnen doos geleverd, inclusief een peel-off-plaat met gladde rand (geïnstalleerd), intern opwikkelmechanisme (geïnstalleerd), interne wikkelgeleiderplaat, T-20-sleutel, interne opwikkelkern v |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
Afmetingen
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
|---|---|
| Diepte | 530.86 mm |
| Afmetingen | 292,10 mm (B) x 370,84 mm (H) x 530,86 mm (D) |
| Hoogte | 370.84 mm |
| Minimum etikettendrager breedte | 9.09 mm |
| Minimale labellengte | 3.18 mm |
| Maximale breedte van etiket/tape | 107.95 mm |
| custom_brady_base_data_ribbon_core_diameter | 25.40 mm |
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
Materiaal
| Soorten labelmaterialen | Polyester; Gemetalliseerd polyester; Gemetalliseerd, niet-metaalhoudend polyester; Polyimide; Polypropyleen; Nylonweefsel; Vinylweefsel; Vinyl; Zelflaminerend vinyl; Zelflaminerend polyester; Hittekrimpend polyolefin; Dieselbestendige, hittekrimpende polyolefin krim |
|---|
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert;Direct thermisch |
Printerspecificaties
| Verbindingssmogelijkheden | Autonoom & perifeer |
|---|---|
| Verbindingsopties | USB; Ethernet |
| Schermresolutie | 1024 x 600 pixels |
| Scherm type | Lcd-kleurentouchscreen |
| Toetsenbord lay-out | Nee |
| Beschikbare talen | Bahasa (Indonesisch); Bahasa (Maleis); Bulgaars; Chinees (traditioneel & vereenvoudigd); Kroatisch; Tsjechisch; Deens; Nederlands; Engels (VS); Estlands; Fins; Frans (Canada); Duits; Hongaars; Japans; Koreaans; Noors; Pools; Portugees; Roemeens; Russisch; Slowaaks; Spaans (Uni |
| Geheugen | 512 MB RAM, 195 MB IFFS Flash |
| Maximaal aantal labels per dag | 7000 |
| Schermgrootte | 177.80 mm |
| Maximale liner breedte | 114.05 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 105.66 mm |
| Maximale lengte van afgedrukt etiket | 1.524 m |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 10%-85% (RH niet-condenserend) |
| Gebruikstemperatuur range (°C) | 10°C - 40°C |
| Voltage van de voeding | 100 - 240 V @ 50 - 60 Hz |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Hoe wordt de batterij verzonden | Geleverd geïnstalleerd in apparatuur |
| Stekker type | EU |
| Maximum ribbon lenght | 457.20 m |
| Barcodesymbolen - 1D | Code 39; Codabar; Code 128; Code 128A; Code 128B; Code 128C; Code 39 Full ASCII; Code 93; Code 93 Full ASCII; EAN-13; EAN-13 Extension 2; EAN-13 Extension 5; EAN-8; EAN-8 Extension 2; EAN-8 Extension 5; GS1-128; HIBC; Industrial 2 of 5; ITF-14; JAN-13; JAN-13 Extension 2; JAN |
| Barcodesymbolen - 2D | |
| Batterijtype | Knoopcel;Ingebouwd, niet verwijderbaar |
| Goedgekeurde landen voor verzending | Albanië, Andorra, Bahrein, België, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Egypte, Equatoriaal-Guinea, Estland, Finland, Frankrijk, Georgië, Gibraltar, Griekenland, Hongarije, Ierland, IJsland, Israël, Italië, Jordanië, Kosovo, Kr |
| Beschikbare talen | Bahasa (Indonesisch), Bahasa (Maleis), Bulgaars, Chinees (traditioneel & vereenvoudigd), Deens, Duits, Engels (VS), Estlands, Fins, Frans (Canada), Hongaars, Japans, Koreaans, Kroatisch, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Slowaaks, S |
| Kalibratie vereist? | Automated with i75-Series Consumables |
| Mogelijkheid tot kleurenafdrukken | Eenkleurig |
| Labels op maat verkrijgbaar | Ja |
| Snijopties beschikbaar | Geen |
| Snijtype | Nee |
| Geschatte omschakeltijd van de media | 40 seconden |
| Letterstijlen | Arial;Times New Roman;Brady Bold Cond;Noto Sans;Noto Sans Thai;Zie Brady Workstation;TrueType-lettertypes kunnen worden opgeslagen in de printer |
| Mediasensorafstelling | Not Required |
| Media Sensortype | Spleetsensor;Inkeping;Reflexmarkering; Continu |
| Indicatoren op het scherm | Herkenning van printlint- en labelartikelnummer;Resterend materiaal;i75 slim materiaal/handmatig materiaal;Labelafmetingen;Klaar voor gebruik;Foutmelding;USB-aansluiting;wifi;Ethernetstatus;Bluetooth-status;Dataontvangst;Digitale klok;Voorbeeld printopdra |
| Besturingssysteem | Windows® 8.1; Windows® 10; Windows® 11; Windows® Server 2012; Windows® Server 2012 R2; Windows® Server 2016 |
| Stroombron | Outlet |
| Printvoorbeeldfunctie? | Ja |
| Printresolutie | 300 dpi |
| Printfuncties | Afscheurbaar; Peel & Present; Printen met interne opwikkeling van geprinte labels (accessoire vereist); Automatische dpi-conversie voor ZPL |
| Programmeertaal | Ingebouwde ZPL-emulator |
| Software pakket | Basisontwerp Suite |
Compatibiliteit
| Compatibele Brady B-nummers | B-109; B-312; B-338; B-342; B-344; B-345; B-348; B-350; B-351; B-362; B-388; B-402; B-403; B-408; B-412; B-413; B-417; B-422; B-423; B-423/B-966B; B-423Y; B-424; B-425A; B-427; B-428; B-428/B-966B; B-430; B-432; B-434; B-434/B-7564; B-435A; B-437; B-438; B-439; B-449; B-459; B-461; B-472; B-4 |
|---|---|
| Compatibele media | i75-; 2FR-; 2HT-; 2HX-; 2LSZH-; 3FR-; 3HT-; 3PS-; APL-; DR-; DT-; FR-; HCM-; HSNX-; HT-; HX-; i75-; LSZH-; PS-; THT-; THTC-; THTCLP-; THTCLT; THTEL-; THTEP-; THTFP-; THTFT-; THTHD-; THTPNP-; THTRDS-; THTRO-; THTTL-; XTHT- |
Overige specificaties
| Toepassing | Barcodelabels; Draad- en kabellabels; Labels voor elektrische identificatie; Labels voor data- en telecom; Labels voor printplaten; Traceren van eigendommen; Algemene identificatie; Labels voor laboratoria; Labels voor zonnepanelen; Fraudebestendige labels; Logisti |
|---|---|
| Industrie | Elektrische industrie; Voice- en datacom; Elektronica-industrie; Lucht- en ruimtevaart; Bouw; Laboratoria; Openbaar vervoer; Magazijn en logistiek; Defensie; Auto-industrie |
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






















