€ 365,99
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: B33-213-488
Fabrikant: Brady
EAN: 888434628447
Productnummer fabrikant: 177002
Gewicht per stuk: 0,499 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "177002-B33-213-488 Polyesterlabels bestand tegen oplosmiddelen, 26,67 mm (B) x 7,95 mm (H), Wit"
Kenmerken
- Gespecialiseerd: gebruik B-488 performant polyester labelmateriaal voor laboratoriumtoepassingen met diverse oplosmiddelen en variabele temperaturen
- Duurzaam: de labels zijn bestand tegen chemicaliën, wrijving, corrosie, vochtigheid en sterke temperatuurschommelingen van -40° tot 160 °C (-40° tot 320 °F)
- Zelfklevend: gemaakt met een permanente acrylkleefstof voor een degelijke hechting op vlakke, gladde oppervlakken
- Certificeringen: conform met richtlijn 2011/65/EU en 2015/863 betreffende het gebruik van gevaarlijke stoffen
- Meer informatie over materiaalspecifieke prestaties en eigenschappen vindt u in de technische fiche
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist; gebruik artikelnummer B30-R4300
Etiket specificaties
| Brady materiaalnummer | B-488 |
|---|---|
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Geschikt voor binnen of buiten | Binnengebruik |
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal eigenschappen | Autoclaaf; Cryogene opslag |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 7.95 mm H x 26.67 mm W |
| Labororatorium toepassing | Weefselcassettes |
| Laboratorium omgeving | Autoclaaf;Vriezer |
| Compatibel met printer | i3300; BBP33; i5300 |
| Oppervlak | Voor gladde oppervlakken |
| Verticale herhaling | 11.43 mm |
| Bestand tegen | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; UV-resistant; Weerbestendig |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 160 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 160 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Dikte | 0.094 mm |
| Kleur | Wit |
| Doorlopend of gestanst | Gestanste |
| Hoektype | Afgerond |
| Printer- en etikettoepassingen | Laboratoria |
| Hoeveelheid per rol | 3000 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen; Algemene identificatie; Labels voor laboratoria |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Industrie | Laboratoria; Gezondheidszorg; Biotechnologie |
Eigenschappen "177002-B33-213-488 Polyesterlabels bestand tegen oplosmiddelen, 26,67 mm (B) x 7,95 mm (H), Wit"
| Adhesive / Lijmlaag: | Permanent |
|---|---|
| Label / Tape materiaal: | B-488 Matte polyester |
| Tape kleur: | Wit |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









