€ 35,59
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M61-R6310
Fabrikant: Brady
EAN: 888434628195
Productnummer fabrikant: 176977
Gewicht per stuk: 0,227 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "176977-M61-R6310 R6000 zwart printlint voor M611, M610 en BMP61"
R6000 zwart printlint bestand tegen wrijving en oplosmiddelen voor M61
Kenmerken
- Eenkleurig printlint om één kleur op een label te printen
- De halogeenvrije harssamenstelling van de R6300-serie biedt in combinatie met het juiste labelmateriaal een uitstekende weerstand tegen oplosmiddelen, krassen en hoge temperaturen
- Aanbevolen voor het printen op glanzende of zeer gladde labelmaterialen, zoals B-483 extra sterk polyester en B-423 permanent polyester van Brady®
- Automatische opmaak van labels met Smart Cell-technologie en makkelijke plaatsing
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MX |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 50,80 mm (B) x 22,86 m (L) |
|---|---|
| Lintafmetingen | 50.80 mm W x 22.86 m L |
| Lintbreedte | 50.80 mm |
| Rollengte | 22.86 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | R6300 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 35 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 5 °C |
| Weerstandseigenschappen | Halogen Free |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|
Ribbon Specifications
| Kleurenopties voor het lint | Eenkleurig printlint |
|---|---|
| Lint formaat | Printlint in cartridge |
| Lint formuletype | Hars |
| Lint Serie | R6300 |
| Lengte | 22.86 m |
| Breedte | 50.80 mm |
| Compatibel met printer | BMP61; M610; M611 |
| Smart Cell | Ja |
Eigenschappen "176977-M61-R6310 R6000 zwart printlint voor M611, M610 en BMP61"
| Ribbon kleur: | Zwart |
|---|
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.







