€ 357,84
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: BM-187-175-312
Fabrikant: Brady
EAN: 888434602928
Productnummer fabrikant: 174441
Ook bekend als: BM71-187-175-312 / 151643
Gewicht per stuk: 0,802 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "174441-BM-187-175-312 PermaSleeve® commerciële draadmerkers voor M610, M611, BMP61, M710 en BMP71, 44,45 mm (B) x 8,51 mm (H), Wit"
De BRADY BM71-187-175-312 is een voorgesneden krimpkous voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71;M710; M611. De krimpkous heeft een afmeting van 44,45 mm (B) x 8,51 mm (H).
Kenmerken
- Deze krimpkousen zijn ideaal voor elektrische installateurs, onderhoudsploegen en industriële fabrikanten, en zorgen voor permanente identificatie zonder extra stappen
- Leesbare legendes bij temperaturen van -55 tot 135 °C (-67 tot 275 °F)
- UL224-erkend
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R4310 voor de M610/BMP61/BradyPrinter M611/M611 labelprinters of M7-R4300 voor de M710/BMP71 labelprinters
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1000 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 44,45 mm (B) x 8,51 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 8.51 mm |
| Diameter zoals geleverd (metrisch) | 4.75 mm |
| Rolbreedte (metrisch) | 44.45 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 57.15 mm |
| Draaddiameterbereik | 1,57 mm - 3,81 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-312 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 135 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; Bestand tegen uitlopen; Weerbestendig; UV-resistant |
| Afwerking | Mat |
| Krimpverhouding | 3:1 |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Krimpkous specificaties
| Verticale herhaling | 19.05 mm |
|---|---|
| Teruggewonnen diameter (metrisch) | 1.57 mm |
| Kleur | Wit |
| Doorlopend of gestanst | Gestanste |
| Maximum aantal tekstregels | 3 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -55 °C - 135 °C |
| Printer- en etikettoepassingen | Draad en kabel |
| Aanbevolen lint | M61-R4310;M71-R4300 |
| Aanbevolen lintserie | R4300 |
| Brady materiaalnummer | B-312 |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Polyolefin tag |
| Materiaal eigenschappen | Hittekrimpend |
| Materiaal type | Polyolefin |
| Krimpverhouding | 3:1 |
| Afdrukbare zijden | Enkelzijdig Bedrukbaar |
| Mouwbreedte (metrisch) | 44.45 mm |
| Maximale draaddiameter (metrisch) | 3.81 mm |
| Mouwmaat (metrisch) | 4.75 mm Dia x 44.45 mm W |
| Hoeveelheid per rol | 1000 |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; Bestand tegen uitlopen; Weerbestendig; UV-resistant |
| Compatibel met printer | M610; M710; M611; BMP61; BMP71 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor elektrische identificatie; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Industrie | Elektrische industrie |
Eigenschappen "174441-BM-187-175-312 PermaSleeve® commerciële draadmerkers voor M610, M611, BMP61, M710 en BMP71, 44,45 mm (B) x 8,51 mm (H), Wit"
| Adhesive / Lijmlaag: | Niet klevend |
|---|---|
| Breedte: | 44,45mm |
| Etiket kleur: | Grijs |
| Label / Tape materiaal: | Krimpkous |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






