€ 67,17
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6C-500-428
Fabrikant: Brady
EAN: 888434601761
Productnummer fabrikant: 174361
Ook bekend als: PTL-8-428 / 018331
Gewicht per stuk: 0,077 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "174361-M6C-500-428 Gemetalliseerde matte grijze polyesterlabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 12,70 mm (B) x 15,24 m (L), Lichtgrijs"
De BRADY PTL-8-428 is een doorlopende tape voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71 (met labelrolgeleider); M710 (met labelrolgeleider); M611. De tape heeft een afmeting van 12,70 mm (B) x 15,24 m (L).
Kenmerken
- De matte, lichtgrijze toplaag geeft labels de uitstraling van type- en serienummerplaatjes
- De labels zijn bestand tegen diverse oplosmiddelen en temperatuurschommelingen en kunnen worden aangebracht op verschillende oppervlakken
- UL-goedgekeurd; CSA-aanvaard
- Gebruikstemperatuur van -40 tot 120 °C (-40 tot 248 °F)
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R4310 voor de M610/BMP61/BradyPrinter M611/M611 labelprinters of M7-R4300 voor de M710/BMP71 labelprinters. Dit label is niet langer compatibel met printers uit de TLS-serie
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MX |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 12,70 mm (B) x 15,24 m (L) |
|---|---|
| Rolbreedte (metrisch) | 12.70 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 19.05 mm |
| Rollengte | 15.24 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-428 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 5 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 50 |
| Brady materiaalnummer | B-428 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Gemetalliseerd polyester |
| Materiaal eigenschappen | Metallic uitzicht |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 12.70 mm W x 15.24 m L |
| Lengte | 15.24 m |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Oppervlak | Voor gladde oppervlakken |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 120 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Dikte | 0.122 mm |
| Bordtoepassing | Through Hole - Bovenzijde;Na proces |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Inspectie herstelling; Type- en naamplaatjes |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Aanbevolen lintserie | R4300 |
| Aanbevolen lint | M61-R4310;M71-R4300 |
| Lint Serie | R4300 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Barcodelabels; Labels voor printplaten; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL-erkend; CSA-goedgekeurd; AGA-goedgekeurd; Halogeenvrij (DIN VDE 0472/deel 815) |
Eigenschappen "174361-M6C-500-428 Gemetalliseerde matte grijze polyesterlabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 12,70 mm (B) x 15,24 m (L), Lichtgrijs"
| Breedte: | 12,7mm |
|---|---|
| Label / Tape materiaal: | Polyester |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






