€ 53,03
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6-75-461-YL
Fabrikant: Brady
EAN: 888434598207
Productnummer fabrikant: 173901
Ook bekend als: PTL-75-461-YL / 062279
Gewicht per stuk: 0,059 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "173901-M6-75-461-YL Zelflaminerende cryogene polyesterlabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 66,68 mm (B) x 25,40 mm (H), Geel"
De BRADY PTL-75-461-YL is een voorgesneden label voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71 (met labelrolgeleider); M710 (met labelrolgeleider); M611. De tape heeft een afmeting van 25,40 mm (B) x 66,68 mm (H).
Kenmerken
- Zelflaminerend polyester heeft een permanente acrylkleefstof en is geschikt voor thermische transferdruk
- Goed bestand tegen printvlekken, oplosmiddelen en sterke temperatuurschommelingen
- Gebruikstemperatuur van -196 tot 110 °C (-320 tot 230 °F)
- Gebruikstemperatuur van -196 tot 110 °C (-320 tot 230 °F)
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R4310 voor de M610/BMP61/BradyPrinter M611/M611 labelprinters of M7-R4300 voor de M710/BMP71 labelprinters. Dit label is niet langer compatibel met printers uit de TLS-serie
Belangrijkste kenmerken
| Labororatorium toepassing | Cryoflesjes; Buisjes |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 100 |
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 66,68 mm (B) x 25,40 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 25.40 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 33.32 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-461 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 110 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -196 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 10 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 24 |
| Brady materiaalnummer | B-461 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Zelflaminerend polyester |
| Materiaal eigenschappen | Autoclaaf; Cryogene opslag |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 25.40 mm H x 66.68 mm W |
| Labororatorium toepassing | Cryoflesjes; Buisjes |
| Laboratorium omgeving | Autoclaaf;Vriezer;Heetwaterbad (100 °C);Vloeibare stikstof |
| Afmeting afdrukgebied | 25,40 mm W x 25,40 mm H |
| Hoogte afdrukgebied | 25.40 mm |
| Breedte afdrukgebied | 25.40 mm |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Oppervlak | Voor gladde oppervlakken |
| Verticale herhaling | 69.85 mm |
| Maat flesje/buisje | 4.0 mL |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -196 °C - 110 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 110 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -196 °C |
| Dikte | 0.048 mm |
| Kleur | Geel |
| Hoektype | Afgerond |
| Printer- en etikettoepassingen | Laboratoria |
| Hoeveelheid per rol | 100 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Aanbevolen lintserie | R4300;R6200 |
| Aanbevolen lint | M61-R4310;M71-R4300 |
| Lint Serie | R4300;R6200 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor laboratoria |
|---|---|
| Industrie | Laboratoria |
Eigenschappen "173901-M6-75-461-YL Zelflaminerende cryogene polyesterlabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 66,68 mm (B) x 25,40 mm (H), Geel"
| Breedte: | 25,4mm |
|---|---|
| Etiket kleur: | Geel |
| Label / Tape materiaal: | Polyester |
| Tape kleur: | Geel |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.










