€ 45,38
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6-20-351
Fabrikant: Brady
EAN: 888434596630
Productnummer fabrikant: 173744
Ook bekend als: PTL-20-7351 / 018700
Gewicht per stuk: 0,057 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "173744-M6-20-351 Breekbare fraudebestendige matte vinyllabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met media adapter) en BMP71 (met media adapter), 25,40 mm (B) x 50,80 mm (H), Wit"
De BRADY PTL-20-7351 is een voorgesneden label voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71;M710; M611. De tape heeft een afmeting van 25,40 mm (B) x 50,80 mm (H).
Kenmerken
- Wit, mat vinyl met hoge performantie en permanente kleefstof is ideaal voor toepassingen die bestand moeten zijn tegen productvervalsing
- Wees voorzichtig bij het verwijderen van het label van de drager want het materiaal is fragiel
- Gebruikstemperatuur van -40 tot 82 °C (-40 tot 180 °F)
- Gebruikstemperatuur van -40 tot 82 °C (-40 tot 180 °F)
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R6210 voor M610/ BMP61/M611 of M7-R6200 voor M710/BMP71. Dit label is niet langer compatibel met TLS Series Printers.
Belangrijkste kenmerken
| Labororatorium toepassing | Algemene laboratoriumidentificatie; Verzegelingslabels |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 100 |
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 25,40 mm (B) x 50,80 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 50.80 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 33.32 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-351 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 10 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 46 |
| Brady materiaalnummer | B-351 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Fraudebestendig vinyl |
| Materiaal eigenschappen | Bestand tegen fraude |
| Materiaal type | Vinyl |
| Label/Tape afmeting | 50.80 mm H x 25.40 mm W |
| Labororatorium toepassing | Algemene laboratoriumidentificatie; Verzegelingslabels |
| Laboratorium omgeving | Vriezer |
| custom_brady_base_data_tamper_indication_type | Fraudebestendig. |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Oppervlak | Voor gladde & gestructureerde/ruwe oppervlakken |
| Verticale herhaling | 53.98 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 80 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Dikte | 0.071 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoektype | Afgerond |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Type- en naamplaatjes |
| Hoeveelheid per rol | 100 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R6000HF;R6200 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Algemene identificatie |
|---|
Eigenschappen "173744-M6-20-351 Breekbare fraudebestendige matte vinyllabels voor M610, M611, BMP61, M710 (met media adapter) en BMP71 (met media adapter), 25,40 mm (B) x 50,80 mm (H), Wit"
| Breedte: | 25,4mm |
|---|---|
| Label / Tape materiaal: | Vinyl |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.






