€ 186,94
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6-10-432
Fabrikant: Brady
EAN: 888434596128
Productnummer fabrikant: 173693
Ook bekend als: PTL-10-432 / 011238
Gewicht per stuk: 0,045 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "173693-M6-10-432 Multifunctionele transparante polyesterlabels met agressieve kleefstof voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 19,05 mm (B) x 6,35 mm (H), Transparant"
De BRADY PTL-10-432 is een voorgesneden label voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71 (met labelrolgeleider); M710 (met labelrolgeleider); M611. De tape heeft een afmeting van 19,05 mm (B) x 6,35 mm (H).
Kenmerken
- De labels zijn gemaakt van duurzaam glanzend transparant polyester met permanente acrylkleefstof en zijn bestand tegen chemicaliën, olie en water
- UL-erkend voor buitengebruik op glas, thermogehard polyester plastic en polyvinylfluoride plastic oppervlakken voor de identificatie van zonnepanelen
- CSA-aanvaard
- Gebruikstemperatuur van -56 tot 110 °C (-70 tot 230 °F)
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R6010 voor de M610/BMP61/BradyPrinter M611/M611 labelprinters of M7-R6000 voor de M710/BMP71 labelprinters. Dit label is niet langer compatibel met printers uit de TLS-serie
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 750 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 19,05 mm (B) x 6,35 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 6.35 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 26.97 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-432 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; UV-resistant; Weerbestendig |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Glanzend |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 2 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 18 |
| Brady materiaalnummer | B-432 |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 6.35 mm H x 19.05 mm W |
| Laboratorium omgeving | Vriezer;Autoclaaf |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Oppervlak | Voor gladde & gestructureerde/ruwe oppervlakken |
| Verticale herhaling | 9.53 mm |
| Weerstandseigenschappen | Bestand tegen chemicaliën; Corrosion-resistant; Humidity-resistant; UV-resistant; Weerbestendig |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 100 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Dikte | 0.102 mm |
| Kleur | Transparant |
| Hoektype | Afgerond |
| Printer- en etikettoepassingen | Elektrisch |
| Hoeveelheid per rol | 750 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Aanbevolen lintserie | R6000HF |
| Aanbevolen lint | M61-R6010;M71-R6000 |
| Lint Serie | R4400;R6000HF;R6200 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
| Toepassing | Traceren van eigendommen; Barcodelabels; Labels voor componenten en apparatuur; Labels voor data- en telecom; Labels voor elektrische identificatie; Algemene identificatie; Voorraad- en inspectielabels; Logistieke identificatie |
|---|---|
| Prestatiekenmerken | Bestand tegen wrijving; Bestand tegen brandstoffen/ oliën; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen lage temperaturen; Bestand tegen oplosmiddelen/chemicaliën |
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL-erkend; CSA-goedgekeurd |
| Industrie | Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Onderwijs; Elektrische industrie; Elektronica-industrie; Energiebedrijven; Overheid; Gezondheidszorg; ICT; Laboratoria; Productie; Procesindustrie; Magazijn en logistiek |
Eigenschappen "173693-M6-10-432 Multifunctionele transparante polyesterlabels met agressieve kleefstof voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 19,05 mm (B) x 6,35 mm (H), Transparant"
| Adhesive / Lijmlaag: | Sterk |
|---|---|
| Breedte: | 19,05mm |
| Label / Tape materiaal: | Polyester |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.







