€ 228,85
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M6-1000-2-342-YL-R
Fabrikant: Brady
EAN: 888434595244
Productnummer fabrikant: 173605
Ook bekend als: PSPT-1000-2-YL-R / 148107
Gewicht per stuk: 0,091 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "173605-M6-1000-2-342-YL-R PermaSleeve® hittekrimpende labels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 50,80 mm (B) x 42,34 mm (H), Geel"
De BRADY PSPT-1000-2-YL-R is een voorgesneden krimpkous voor de printerreeks BMP61; M610; BMP71 (met labelrolgeleider); M710 (met labelrolgeleider); M611. De krimpkous heeft een afmeting van 50,80 mm (B) x 42,34 mm (H).
Kenmerken
- Een hittekrimpende krimpkous met een krimpverhouding van 3:1 die perfect rond draden past voor een maximale isolatie en permanente identificatie
- Vervaagt niet en is vlekafstotend voor een superieure esthetische look
- Koudebestendig en vlamvertragend met een werkingstemperatuur van -55 °C tot 135 °C (-67 °F tot 275 °F)
- Voldoet aan SAE-AMS-DTL-23053/5C (klasse 1), SAE-AS-81531, MIL-STD-202; RoHS-conform; en UL-erkend
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
- Om op dit materiaal te printen, is een printlint vereist. Gebruik artikelnummer M61-R4310 voor de M610/BMP61/BradyPrinter M611/M611 labelprinters of M7-R4300 voor de M710/BMP71 labelprinters. Dit label is niet langer compatibel met printers uit de TLS-serie
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 70 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 50,80 mm (B) x 42,34 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 42.34 mm |
| Diameter zoals geleverd (metrisch) | 25.40 mm |
| Rolbreedte (metrisch) | 50.80 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 57.15 mm |
| Draaddiameterbereik | 8,46 mm - 24,13 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-342 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 135 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Afwerking | Mat |
| Krimpverhouding | 3:1 |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Krimpkous specificaties
| Verticale herhaling | 12.70 mm |
|---|---|
| Teruggewonnen diameter (metrisch) | 9.53 mm |
| Kleur | Geel |
| Doorlopend of gestanst | Gestanste |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -55 °C - 135 °C |
| Printer- en etikettoepassingen | Draad en kabel |
| Aanbevolen lint | M61-R4310;M71-R4300 |
| Aanbevolen lintserie | R4300 |
| Brady materiaalnummer | B-342 |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Hittekrimpende polyolefin krimpkous |
| Materiaal eigenschappen | Vlamvertragend; Hittekrimpend |
| Materiaal type | Polyolefin |
| Krimpverhouding | 3:1 |
| Afdrukbare zijden | Enkelzijdig Bedrukbaar |
| Mouwbreedte (metrisch) | 50.80 mm |
| Maximale draaddiameter (metrisch) | 24.13 mm |
| Mouwmaat (metrisch) | 25.40 mm Dia x 50.80 mm W |
| Hoeveelheid per rol | 70 |
| Compatibel met printer | M610; M611; M710 (met labelrolgeleider); BMP61; BMP71 (met labelrolgeleider) |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor elektrische identificatie; Draad- en kabellabels |
|---|---|
| Goedkeuring/naleving (EMEA) | UL-erkend voor UL224; SAE-DTL-23053/5 C (Klasse 1); SAE AS-81531 |
Eigenschappen "173605-M6-1000-2-342-YL-R PermaSleeve® hittekrimpende labels voor M610, M611, BMP61, M710 (met labelrolgeleider) en BMP71 (met labelrolgeleider), 50,80 mm (B) x 42,34 mm (H), Geel"
| Adhesive / Lijmlaag: | Niet klevend |
|---|---|
| Breedte: | 25,4mm |
| Label / Tape materiaal: | B-342 Hittekrimpend polyolefin, Krimpkous, Polyolefin |
| Tape kleur: | Geel |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Datasheets
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.











