€ 78,51
Inhoud: 1
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: M7-R6000
Fabrikant: Brady
EAN: 888434588192
Productnummer fabrikant: 173191
Ook bekend als: M71-R6000HF / 114547
Gewicht per stuk: 0,118 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "173191-M7-R6000 M710 R6000 -serie printlint voor M710 en BMP71"
Printlint met hoge densiteit, uitstekend bestand tegen oplosmiddelen, hoge temperaturen en krassen.
Kenmerken
- Veelzijdig printlint voor de identificatie van draden, panelen en andere industriële items.
- De harssamenstelling van de printlinten van de R6000-serie biedt hoogwaardige afbeeldingen met een uitstekende weerstand tegen oplosmiddelen en krassen
- Autonome printlintcartridges zijn gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te vervangen, zonder printerkalibratie en invoer van het printlint
- Hoogwaardig printlint produceert een veegvaste, duurzame bedrukking die jarenlang meegaat in industriële omgevingen en bij buitengebruik.
- Brady Authentic-materialen werken naadloos samen met Brady-printers voor betere printer- en materiaalcommunicatie, naadloze interactie met mobiele apps en betere prestaties en betrouwbaarheid
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MX |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 50,00 mm (B) x 45,72 m (L) |
|---|---|
| Lintafmetingen | 50.00 mm W x 45.72 m L |
| Lintbreedte | 50.00 mm |
| Rollengte | 45.72 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | R6000 Halogen Free |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 35 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 5 °C |
| Weerstandseigenschappen | Halogen Free; Heat-resistant; Scratch-resistant; Bestand tegen oplosmiddelen |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
|---|
Ribbon Specifications
| Kleurenopties voor het lint | Eenkleurig printlint |
|---|---|
| Lint formaat | Printlint in cartridge |
| Lint formuletype | Hars |
| Lint Serie | R6000HF |
| Lengte | 45.72 m |
| Breedte | 50.00 mm |
| Compatibel met printer | M710; BMP71 |
| Smart Cell | Ja |
Eigenschappen "173191-M7-R6000 M710 R6000 -serie printlint voor M710 en BMP71"
| Breedte: | 50mm |
|---|---|
| Ribbon: | Resin |
| Ribbon kleur: | Zwart |
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.









