Productinformatie "152084-M21-18-427 Zelflaminerende vinyllabels voor M210 en M211 draagbare labelprinters, 25,40 mm (B) x 19,05 mm (H), Zwart op wit"
De BRADY M21-18-427 is een voorgesneden label voor de printerreeks M210;M210-LAB;M211. De tape heeft een afmeting van 25,40 mm (B) x 19,05 mm (H).
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | MX |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Afmetingen | 25,40 mm (B) x 19,05 mm (H) |
|---|---|
| Hoogte | 19.05 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 33.32 mm |
| Draaddiameterbereik | 1,52 mm - 5,05 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-427 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -70 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Ja |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 0 |
| Maximum aantal tekens per regel | 0 |
| Geschikt voor binnen of buiten | Buitengebruik |
| Materiaal | Zelflaminerend vinyl |
| Materiaal eigenschappen | Vlamvertragend; Zelflaminerend |
| Materiaal type | Vinyl |
| Label/Tape afmeting | 19.05 mm H x 25.40 mm W |
| Laboratorium omgeving | Vriezer;Vloeibare stikstof |
| Afmeting afdrukgebied | 25,40 mm W x 9,53 mm H |
| Hoogte afdrukgebied | 9.53 mm |
| Breedte afdrukgebied | 25.40 mm |
| Compatibel met printer | M210; M210-LAB; M211 |
| Minimale draaddikte | 22 AWG |
| Minimale draaddiameter | 1.52 mm |
| Oppervlak | Voor gladde & gestructureerde/ruwe oppervlakken |
| Verticale herhaling | 22.23 mm |
| Maat flesje/buisje | 8.0 mL |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -70 °C - 70 °C |
| Dikte | 0.102 mm |
| Kleur | Zwart op wit |
| Hoektype | Afgerond |
| Printer- en etikettoepassingen | Draad en kabel; Datacom; Elektrisch |
| Hoeveelheid per rol | 121 |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Lint Serie | R4300;R4500 |
| Smart Cell | Ja |
Overige specificaties
Eigenschappen "152084-M21-18-427 Zelflaminerende vinyllabels voor M210 en M211 draagbare labelprinters, 25,40 mm (B) x 19,05 mm (H), Zwart op wit"