€ 568,20
Inhoud: 1
Beschikbaar in 30 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: J50C-8000-2569
Fabrikant: Brady
EAN: 754473581534
Productnummer fabrikant: 148655
Gewicht per stuk: 1,728 kg
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Onze voordelen
- Gratis verzending binnen NL vanaf orderwaarde € 250 excl. BTW
- Gratis verzending naar BE vanaf orderwaarde € 350 excl. BTW
- Kennis en Advies
- Indien op voorraad, snelle levering
- Vraag een offerte aan voor grote aantallen via het winkelmandje
- Specialist in Labeling
Productinformatie "148655-J50C-8000-2569 BradyJet J4000 J5000 continue polyestertape, 203,20 mm (B) x 30,48 m (L), Wit"
B-2569 is ideaal voor facility-labels voor binnengebruik zoals 5S-labels, veiligheidslabels, waarschuwingslabels, leidingmerkers, apparatuurlabels en labels voor een visuele werkplek, voor aanbrenging op roestvrijstalen en gladde oppervlakken
Kenmerken
- Labels voor inkjetprint voor gebruik met de BradyJet J4000 of J5000 Kleurenlabelprinter (modelnummer fabrikant J4000 of J5000)
- Om op dit materiaal te printen, is een inktcartridge vereist; gebruik artikelnummer J40-CMY voor de J4000-printer of J50-CMYK voor de J5000-printer
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 203,20 mm (B) x 30,48 m (L) |
| Rolbreedte (metrisch) | 203.20 mm |
| Webbreedte (metrisch) | 209.55 mm |
| Rollengte | 30.48 m |
| Rolkern diameter | 76.20 mm |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | B-2569 |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Soort lijm | Permanente kleefstof op basis van acryl |
| Afwerking | Mat |
Print Specifications
| Smart Cell | Nee |
|---|---|
| Printtechnologie | Inkjet |
Etiket specificaties
| Maximum aantal tekstregels | 0 |
|---|---|
| Maximum aantal tekens per regel | 0 |
| Brady materiaalnummer | B-2569 |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Geschikt voor binnen of buiten | Binnen- en buitengebruik |
| Materiaal | Polyester voor inkjetprint |
| Materiaal eigenschappen | Geschikt voor inkjetprint; Toepassing bij koude temperaturen |
| Materiaal type | Polyester |
| Label/Tape afmeting | 203.20 mm W x 30.48 m L |
| Lengte | 30.48 m |
| Compatibel met printer | J4000; J5000 |
| Oppervlak | Voor gladde oppervlakken |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40 °C - 60 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Dikte | 0.119 mm |
| Kleur | Wit |
| Printer- en etikettoepassingen | Algemene identificatie; Lean/5S; Veiligheid |
| Hoeveelheid per rij | 1 |
| Smart Cell | Nee |
Overige specificaties
| Toepassing | Labels voor elektrische identificatie; Site-identificatie; Algemene identificatie; Gevarencommunicatie; Lean- en 5S-labels; Leiding- en ventielmarkering; Veiligheidsidentificatie; Logistieke identificatie |
|---|---|
| Industrie | Drankenindustrie; Gebouwenidentificatie; Chemische industrie; Bouw; Onderwijs; Energiebedrijven; Voedingsindustrie; Overheid; Gezondheidszorg; Productie; Maritieme sector; Mijnbouw; Olie- en gasindustrie; Procesindustrie; Pulp- en papierindustrie; Toerisme en recreatie; Magazijn en logistiek |
Eigenschappen "148655-J50C-8000-2569 BradyJet J4000 J5000 continue polyestertape, 203,20 mm (B) x 30,48 m (L), Wit"
| Label / Tape materiaal: | Polyester |
|---|
Gegevens volgens fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Fabrikant "Brady"
Brady is wat ons betreft de absolute top op het gebied van labels voor industrie en techniek. Met heel veel type tapes and labels, printers en overige artikelen om het voor als klant goed te doen. Een prettige en betrouwbare leverancier om uw bedrijf te helpen vooruit te komen.
Brady schrijft zelf over hun bedrijf: "Brady Corporation vervaardigt en levert totaaloplossingen voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen. Brady is een bevoorrechte identificatiepartner in diverse industrieën, omdat we telkens rekening houden met de laatste industriële standaarden in onze identificatie- en veiligheidsoplossingen. Vandaag, na honderd jaar, staat Brady nog steeds in de eerste lijn om identificatieen veiligheidsuitdagingen op te lossen in ‘s werelds meest veeleisende industrieën."
Gerelateerde links van de fabrikant

Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hoe kan ik ondersteuning krijgen voor mijn Brady product?
Brady heeft als marktleider op het gebied van professionele labeling een reputatie van goede service. En dat is voor u als Brady gebruiker een geruststelling. Een uitgebreide service en ondersteuning is mogelijk, zelfs op uw eigen locatie. Klik hieronder op de link naar de support pagina voor uw land.
Voor Nederland: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Voor België: Klik hier om naar de support pagina te gaan
Heeft u ondersteuning nodig in een andere taal of voor een ander land klik dan hier om naar de overzichtspagina te gaan met alle landen waarin Brady actief is.












