Productinformatie "110558-R6807-WT Wit 6800 Series, thermisch transfert printlint"
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Land van herkomst | US |
Inhoud van de doos
Afmetingen
| Rolkern diameter | 25.40 mm |
|---|---|
| Afmetingen | 110,00 mm (B) x 300,00 m (L) |
| Lintafmetingen | 110.00 mm W x 300.00 m L |
| Lintbreedte | 110.00 mm |
| Rollengte | 300.00 m |
Materiaal
| Brady materiaalnummer | R6800 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 35 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 5 °C |